Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Pjur (GE)

Żel intymny Pjur MAN Basic Waterglide 30ml to idealne nawilżenie w podróży!

 
Pjur MAN Basic Waterglide to lubrykant na bazie wody o niezwykle delikatnej strukturze, którą zaprojektowano z myślą o mężczyznach głodnych miłości. Specjalna formuła owego żelu intymnego zapewnia dokładną ochronę przed otarciami i nadmierną ekscytacja seksualną. Dzięki temu specyfikowi dasz radę wytrzymać tak długo, jak nigdy wcześniej! Ten lubrykant jest bezwonny, nie wysycha i można go bezpiecznie używać z prezerwatywami.

 
Kiedy często podróżuje się samolotem, często pojawia się problem tego, że płyny w naszym bagażu muszą być w opakowaniach do 100ml. Pjur MAN Basic Waterglide to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz rozkoszować się miłością w każdym zakątku świata. Pozwoli Ci na to mała buteleczka o pojemności 30ml. Nie daj się zwieźć. Lubrykant Pjur MAN Basic Waterglide to specyfik niesamowicie wydajny – nawet minimalna dawka pozwoli Ci osiągnąć fenomenalne nawilżenie i idealny poślizg.

 
Kupując żel intymny trzeba zwracać uwagę na to, co się kupuje. Okolice intymne są bardzo delikatne, dlatego warto kupić sprawdzony produkt. Pjur MAN Basic Waterglide został przetestowany dermatologicznie i jest zgodny ze standardami międzynarodowymi! Dzięki temu, możesz cieszyć się bezpieczeństwem swoim i swojego partnera.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie.