Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: LoveStim

Suchość miejsc intymnych jest powszechnym problemem, z którym zmaga się bardzo duża ilość kobiet, choć nie wszystkie z nich są w stanie otwarcie się do tego przyznać.
Najlepszym sposobem na pozbycie się tego rodzaju problemów jest zastosowanie żeli nawilżających, takich jak np. LoveStim Aqua żel.

Dodatkowo, żele intymne o właściwościach nawilżających, jeśli są na bazie wody, nie tylko będą nadawały się do zastosowania przed stosunkiem, ale również sprawdzą się doskonale przy wszelkiego rodzaju erotycznych gadżetach.
Aqua żel LoveStim doskonale chroni kobiety przed powstaniem wszelkiego rodzaju podrażnień i otarć, które powodują nie tylko dyskomfort w sferze seksualnej, ale również i na każdym innym polu codziennego życia. Podrażnienia i otarcia mogą powodować dyskomfort w poruszaniu się.

Aqua żel  doskonale nada się do nawilżania części intymnych zarówno w przypadku kobiet jak i mężczyzn. Jest produktem niepozostawiającym nieestetycznych plam na bieliźnie (przede wszystkim dzięki temu, że został on stworzony na bazie wody).

Żel sprzedawany jest w opakowaniach 300 ml, a przy tym do użycia potrzebna jest niewielka jego ilość, zatem produkt jest niesamowicie wydajny.

Należy jednak pamiętać, że by móc korzystać w pełni z zalet, jakie daje użytkowanie Aqua żel, produkt bezwzględnie należy przechowywać w miejscu zaciemnionym i chłodnym (zbyt wysokie temperatury przechowywania mogą negatywnie odbić się na jego skuteczności) oraz w miejscu bezwzględnie pozostającym poza zasięgiem małych dzieci.


Nasz sklep poleca Aqua żel 300ml jako najlepszy lubrykant do wibratora - jego wysoka wydajność, duża pojemność i niska cena to jego główne atuty. Kup już dzisiaj i miej pewność, że żelu wytarzczy na dłużej.
 

*Przed pierwszym użyciem należy niewielką ilość żelu nanieść na wewnętrzną stronę przedramienia. Jeśli wystąpią jakiekolwiek alergiczne reakcje, należy zaprzestać korzystania z produktu. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.