Wczytuję dane...

Lubrykanty

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Lubrykanty do bardzo wyjątkowe substancje, których działanie potrafi umilić każdy stosunek seksualny, niezależnie od jego rodzaju czy preferowanych pozycji.

   

  Lubrykanty to żele przeznaczone do stosowania w miejscach intymnych, na prezerwatywach bądź erotycznych gadżetach (jednak nie wszystkie lubrykanty mogą być stosowane z akcesoriami danego rodzaju, dlatego zawsze warto się upewnić, czy wybrany środek przeznaczony jest do tego celu).

   

  Głównym zadaniem lubrykantów jest znaczące obniżenie oporu, co znacznie ułatwia odbycie stosunku seksualnego  i czerpanie z niego jak największej satysfakcji.

   

  Lubrykanty charakteryzują się dość płynną konsystencją. Tego rodzaju preparaty, wykonywane są na bazie wody lub silikonu. Nie stosuje się natomiast oleju, który nie tylko może wywołać bardzo silne podrażnienia, ale również wykazuje szkodliwe działania wobec prezerwatyw, bardzo szybko niszcząc ich strukturę.

   

  W zasadzie są dwa główne powody, dla których warto sięgnąć po lubrykanty. Pierwszy powód jest natury zdrowotnej. Otóż tego rodzaju nawilżające substancje doskonale sprawdzą się w przypadku kobiet cierpiących na problemy związane z nadmierną suchością miejsc intymnych, co nie tylko przyczynia się do obniżenia satysfakcji seksualnej, ale również do powstania przykrych i bolesnych otarć czy podrażnień w czasie stosunku. Drugi powód to chęć urozmaicenia życia seksualnego i potrzeba pozyskiwania coraz to nowszych, dotychczas nieznanych doznań. Wówczas, żele intymne bez przeszkód mogą być stosowane przez pary, nawet jeśli kobieta w takim związku nie cierpi z powodu suchości miejsc intymnych.

   

  Jaki lubrykant wybrać do gadżetów? Nawilżenie jest często wymagane w przypadku zabawek erotycznych. Najlepszy lubrykant do wibratora (i innych gadżetów) to żel intymny na bazie wody, ponieważ inne mogą zniszczyć strukturę danego urządzenia, jeżeli to stworzono z silikonu, najczęściej używanego materiału na rynku.

   

  Wszystkie lubrykanty podzielić można na kilka grup. To między innymi:

  1. Lubrykanty wykonane na bazie wody, czyli takie, w składzie których znajduje się zdecydowanie największa ilość składników pochodzenia naturalnego. Jest to najbezpieczniejszy rodzaj lubrykantów, bowiem ze względu na swój naturalny skład, niezwykle rzadko powoduje pojawienie się alergii czy podrażnień.
  2. Lubrykanty wykonane na bazie silikonu, charakteryzują się najlepszymi właściwościami nawilżającymi w porównaniu do pozostałych tego typu produktów. Idealnie sprawdzą się do stosowania w wodzie oraz w przypadku kobiet zmagających się z bardzo uciążliwą suchością miejsc intymnych.
  3. Lubrykanty smakowe i zapachowe są to żele, które dodatkowo poza właściwościami nawilżającymi, zostały wzbogacone o substancje zapachowe i smakowe. Mogą być spożywane, jednak w bardzo niewielkich ilościach.
  4. Lubrykanty hipoalergiczne, czyli takie, które mają najprostszy z możliwych skład. Dodatkowo wzbogacone zostały o substancje działające łagodząco oraz kojąco

   

  Nasz sklep zaprasza do zapoznania się z asortymentem. Dostępne produkty wyróżnia niska cena i bezpieczeństwo stosowania. Wszystkie zbierają pozytywne opinie, dla tego kup teraz, a nie pożałujesz!

   

  W ofercie posiadamy lubrykanty następujących marek:

  Lubrykanty Bijoux Indiscrets
  Lubrykanty Durex
  Lubrykanty Fifty Shades Of Grey
  Lubrykanty Fleshlight
  Lubrykanty FUN FACTORY
  Lubrykanty Intimate Organics
  Lubrykanty Joydivision
  Lubrykanty Lelo
  Lubrykanty LOVELY LOVERS
  Lubrykanty LSDI
  Lubrykanty Lunette
  Lubrykanty Medica-group
  Lubrykanty Pjur
  Lubrykanty Quality Sex Lab
  Lubrykanty Sexual Health Series
  Lubrykanty Shunga
  Lubrykanty So Sexual
  Lubrykanty SWISS NAVY
  Lubrykanty Tenga
  Lubrykanty Toyjoy
  Lubrykanty Unimil