Wczytuję dane...

Lubrykanty do elektrostymulacji

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Zadbaj o swój komfort podczas najbardziej intensywnej zabawy!

 

Elektrostymulacja to bardzo intensywna zabawa erotyczna, która polega na – jak wskazuje nazwa – stymulacji za pomocą energii elektrycznej. Oczywiście w kontrolowanych warunkach. To niesamowicie pobudzająca praktyka, ponieważ jednocześnie zadaje ból, ale też przyjemność. Delikatne porażenie prądem sprawia także, że ludzki organizm dostaje zastrzyk energii spowodowany adrenaliną, co może przekładać się na świetne doświadczenia seksualne.

 

W tej kategorii możesz znaleźć ciekawe akcesoria wyjątkowo przydatne podczas zabaw związanych z elektrostymulacją. Chodzi na przykład o żele przewodzące do użytku zewnętrznego. Za ich sprawą można np. lepiej zaplanować, które elementy ciała zostaną porażone. Można na przykład żelem stworzyć okrąg na brzuchu i w którymś jego fragmencie przymocować specjalną elektrodę. Ciekawym produktem w tym zakresie jest Mystim – The Goldfather. Wyróżnia się przede wszystkim bezpieczeństwem użycia, a także zawartością w składzie płatków z 23-karatowego złota! Z tego powodu świetnie się sprawdzi w roli prezentu. Jest rozpuszczalny w wodzie, więc nie będzie problemu z późniejszym pozbyciem się go z ciała.

 

To właśnie firma Mystim stoi głównie za zabawkami erotycznymi dotyczącymi elektrostymulacji, również tymi akcesoriami. Za świetną jakość wykonania oraz wrażenia płynące z zabawy marka otrzymuje świetne opinie użytkowników z całego świata.

 

Kategoria ta zawiera również inne żele przewodzące, a także np. klej do elektrod, który ułatwia ich pewne zamocowanie, jak i waciki alkoholowe, które świetnie się sprawdzą podczas oczyszczania poszczególnych akcesoriów. Sterylizacja w kontekście zabaw elektrodami jest bardzo istotna, ponieważ nierzadko użytkownicy zabawek Mystim korzystają z sond, a więc produktów stosowanych wewnętrznie.

 

Nasz sklep poleca również zapoznanie się z akcesoriami do elektrostymulacji, które na pewno pozwolą Ci urozmaicić zabawę. Do tego zawsze czeka na Ciebie atrakcyjna cena!