Wczytuję dane...
Dyskrecja przesyłek

 

DYSKRECJA

 

Mając na uwadze charakter zawartości przesyłek oraz potrzeby Klientów nasze produkty pakowane są z należytą dbałość o dyskrecję. Zamówione artykuły pakowane są w szare kartony bądź nieprzezroczyste koperty bąbelkowe, także nie ma możliwości zweryfikowania zawartości bez uprzedniego rozpakowania. Kartony zaklejamy grubą szarą taśmą.

 

Na etykietach nadawczych widnieje nazwa firmy, która w żaden sposób nie sugeruje zawartości przesyłki.

 

Pamiętaj! To Ty wybierasz sposób w jaki dostarczona będzie do Ciebie przesyłka. Może się to odbyć w następujący sposób.

 

  • Paczkomat – najbardziej dyskretna i wygodna forma odbioru. Paczkę możesz odebrać o każdej porze z wybranego przez Ciebie punktu, bez kolejek i potrzeby komunikacji z kimkolwiek. Nie ma w tym przypadku awiza – informację o dostępności przesyłki dostajesz za pomocą SMS-a i e-maila. Trzeba dodać, że jest to też najtańsza forma przesyłki.

 

  • Poste Restante” - w tym przypadku paczka wysyłana jest nie na Twój adres domowy, a na adres wybranego przez Ciebie Urzędu Pocztowego. I w tym przypadku nie trzeba martwić się o przychodzące na adres domowy awiza – przesyłka będzie czekała na Ciebie na poczcie. Należy pamiętać by podczas składania zamówienia zaznaczyć w formularzu zamówieniowym informacje o tym, że wybiera się formę „poste restante” oraz podać nr i dokładny adres placówki pocztowej, do której mamy skierować zamówiony produkt. Do odbioru potrzebny będzie ważny dokument stwierdzający tożsamość adresata.

 

  • Tradycyjna przesyłka – paczka jest dostarczana pod wskazany adres przez listonosza lub kuriera, odbierana przez osobę, którą dostawca przesyłki zastanie na miejscu doręczenia.

 

Szanujemy naszych Klientów i jesteśmy świadomi ich potrzeb. Wszystkie nasze działania zmierzają do jak najlepszego spełniania woli Klientów, z zachowaniem wszystkich jego praw oraz z uwzględnieniem deklarowanych przez nas powinności.

 

Ochronę Twoich danych gwarantuje Ustawa o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 133, poz. 1204).