Wczytuję dane...
Dlaczego my?

Bardzo cieszy nas, że trafiłeś do naszego sklepu internetowego i rozważasz dokonanie zakupu.

W związku z powyższym chcielibyśmy przekonać Cię, że warto wybrać świat doznań:

 

 

Najniższe ceny

Nieustannie monitorujemy ceny naszych konkurentów, a także dostosowujemy nasze tak, aby były najniższe. Jest to możliwe, ponieważ generując bardzo duży obrót mamy możliwość negocjowania cen u naszych dostawców.

 

 

Profesjonalna obsługa

Nasi konsultanci przechodzą gruntowne szkolenia, które sprawiają, że są prawdziwymi specjalistami w dziedzinie erotyki. Jeśli masz więc jakieś wątpliwości lub pytania, skontaktuj się z nami!

Ponadto w przypadku opóźnienia w realizacji zamówienia pracownik sklepu skontaktuje się z Tobą i zaproponuje rozwiązanie problemu.

 

 

100% dyskrecji

Wszystkie paczki wysyłane do naszych klientów nie zdradzają zawartości. Ponadto nadawcą przesyłki jest firma NPROFIT, która w żaden sposób nie kojarzy się z branżą.

 

 

Szybka wysyłka

Niemal 50% zamówień wysyłanych jest jeszcze w dniu złożenia zamówienia przez Państwa, natomiast 80% w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Dokonując zakupu w naszym sklepie, warto zwrócić uwagę na informację o czasie potrzebnym do zrealizowania (wysłania) zamówienia. Dokładamy wszelkich starań, aby jak największa liczba produktów dostępna była od ręki, nie zawsze jest to jednak możliwe.

 

Pamiętaj również, że przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Gwarantuje Ci to więc 100% satysfakcji z dokonanego zakupu.

 

 

Gwarancją bezpieczeństwa oraz jakości świadczonych przez nas usług są również opinie naszych klientów. Zebraliśmy już kilkaset pozytywnych opinii. Ponadto zostaliśmy nominowani do nagrody EroTrendy, w kategorii sklepów internetowych. Nagroda ta przyznawana jest sklepom, które wyznaczają nowe standardy dla branży erotycznej.