Wczytuję dane...

Lubrykanty analne

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Jest wiele par, dla których klasyczne stosunki stały się już nudne i nie podgrzewają odpowiednio atmosfery, panującej w sypialni. Dlatego duża część z nich postanawia skorzystać z przyjemności związanej z seksem analnym.

Jednak tu,aby satysfakcja ze stosunku była jak największa, niezbędne jest solidne nawilżenie odpowiednich miejsc.

Doskonale swoją rolę spełnią lubrykanty analne, czyli żele poślizgowe, stworzone na bazie wody lub silikonu.

Warto zdawać sobie sprawę z tego, że wybór żeli analnych jest ogromny i nie wszystkie spełniają jedynie funkcje nawilżające. Wiele z nich ma również inne, dodatkowe funkcje, które wpływają na odczuwaną przyjemność z analnego stosunku dla obojga partnerów.

W przypadku osób, które nieco boją się seksu analnego, idealnie sprawdzą się te lubrykanty, które powodują rozluźnienie zwieraczy odbytu, co przyczyni się do nieco łatwiejszej penetracji tego miejsca, bez obaw, że wystąpią dolegliwości bólowe.

Aby lubrykanty analne dały pełne zadowolenie należy pamiętać o tym, że muszą być one dobrane odpowiednio do doświadczenia w stosunkach analnych oraz oczekiwań, jakie mają pary wobec tego rodzaju produktów. Jedynie uwzględniając te oba czynniki będą one mogły w pełni cieszyć się przyjemnością seksu analnego.

Ogromną zaletą analnych lubrykantów bez wątpienia jest fakt, iż stosowane mogą być one całkowicie niezależnie od płci i wieku użytkownika.
Duża część lubrykantów analnych nadaje się także do bezpiecznego i komfortowego zastosowania zarówno z prezerwatywami, jak i erotycznymi zabawkami.

Zdecydowana większość analnych lubrykantów to organiczne preparaty. W praktyce oznacza to, że tego rodzaju żele niezależnie od działania, zostały wyprodukowane niemal wyłącznie na bazie naturalnych składników.
Takie produkty całkowicie pozbawione są wielu szkodliwych substancji, takich jak konserwanty, parabeny, mentol, benzokaina, siarczany czy aspartam.