Wczytuję dane...

Lubrykanty bez parabenów

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Marzą Ci się prawdziwe chwile uniesień i innowacje w łóżku? Posiadasz wrażliwą skórę, jesteś alergikiem, a może po prostu stawiasz na jak najbardziej naturalne produkty, ubogie w sztuczne, chemiczne dodatki? Mamy dla Ciebie coś idealnego, co zapewni Ci idealny poślizg i uczucie wilgoci, ale równocześnie jest w pełni pozbawione szkodliwej chemii, czyli parabenów. Co to takiego?

Lubrykanty bez parabenów, które znajdują się w asortymencie sklepu internetowego Świat Doznań, w różnych objętościach.

Co da Ci lubrykant bez parabenów?

Lubrykanty to substancje, które nawilżają miejsca intymne celem ułatwienia wszelkich stosunków płciowych, szczególnie w momencie, gdy występuje suchość tych miejsc.
Jednak poza samym nawilżaniem może je również cechować działanie przeciwzapalne i stymulujące. Kiedyś można było je kupić jedynie podczas wizyt za granicą, aktualne są one dostępne praktycznie w każdej drogerii czy aptece. Ale czy aby na pewno działanie wszystkich lubrykantów jest dla Ciebie bezpieczne?

Jeśli posiadasz wrażliwą i delikatną skórę - poszukaj produktów pozbawionych jakichkolwiek sztucznych składników chemicznych. Z pomocą przychodzą Ci lubrykanty bez parabenów, które dadzą Ci gwarancję niesamowitego nawilżenia bez jakichkolwiek obaw o różnego rodzaju infekcje, czy reakcje alergiczne.  

Np. żel wodny - nawilżający Swiss Navy bez parabenów, nie posiada w swoim składzie, ani parabenów, ani gliceryny. Jest on więc w pełni bezpiecznym produktem, nawet dla alergików. Ponadto można go bezpiecznie stosować wraz z wszystkimi typami prezerwatyw i różnorakich gadżetów erotycznych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zakupu w pełni bezpiecznych, a zarazem 100% skutecznych lubrykantów bez parabenów, które znacznie poprawią jakość i atrakcyjność Twoich zdrowych chwil uniesień.