Wczytuję dane...

Lubrykanty na bazie wody

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Lubrykanty na bazie wody posiadają silne właściwości nawilżające miejsca intymne.

   

  Co ważne, nawilżenie odbywa się całkowicie naturalnie, przy dodatkowej ochronie i zabezpieczeniu wrażliwych miejsc przed otarciami czy drobnymi urazami. Zaufaj użytkownikom, których opinie na temat przedstawianych produktów są wyłącznie pozytywne!

   

  Lubrykanty na bazie wody najczęściej występują w postaci żelu. Ich głównym zadaniem jest eliminacja tarcia, które w czasie stosunku może prowadzić do powstania drobnych urazów, powodujących wysokie uczucie dyskomfortu.

   

  Co istotne, konsystencja lubrykantów na bazie wody jest mocno zbliżona do konsystencji kobiecego śluzu. Dodatkowo, preparaty te mają również bardzo podobne pH, co oznacza, że bez przeszkód mogą być stosowane one nawet codziennie.

   

  Żel na bazie wody daje wiele korzyści osobom, które z niego korzystają. Przede wszystkim, dzięki nim można znacząco podnieść komfort życia seksualnego, eliminując pewne nieprzyjemne doznania (co dotyczy w  szczególności kobiet zmagających się z problemem związanym z suchością pochwy).

   

  Tego rodzaju środki są niezwykle łatwe w stosowaniu. Dodatkowo, sięgać po nie mogą wszystkie osoby czynnie seksualnie, niezależnie od och płci, wieku oraz doświadczenia seksualnego.

   

  Oferowane przez nasz sklep lubrykanty na bazie wody mogą być stosowane wraz z prezerwatywami, a nawet erotycznymi gadżetami bez obaw, że na ich powierzchni wskutek działania żelu powstaną jakiekolwiek uszkodzenia. Z tego powodu nie czekaj, ale kup teraz i zacznij jeszcze przyjemniejszą zabawę. Mimo świetnego działania, cechuje je także atrakcyjna cena!

   

  Za największe zalety całej grupy lubrykantów, stworzonych na bazie wody z całą pewnością uznać można:
  -bardzo intensywne nawilżenie miejsc intymnych,
  -komfortowe stosowanie - takie lubrykanty nie pozostawiają plam na ubraniu, pościeli czy bieliźnie, a przy tym niezwykle łatwo może jest zmyć po zakończonym stosunku seksualnym,
  -tego typu produkty są niezwykle wydajne - duże opakowania nawet przy codziennym stosowaniu wystarczają na bardzo długi okres czasu,
  -lubrykanty na bazie wody są bardzo bezpieczne w stosowaniu, nawet w przypadku osób, które mają wrażliwą skórę,
  -lubrykanty skutecznie zapobiegają powstawaniu otarć i podrażnień,
  -idealnie nadają się do stosowania z prezerwatywą,
  -bez przeszkód można stosować tego typu żele oraz płyny z wieloma erotycznymi gadżetami (nawet tymi, które wykonane zostały z silikonu).