Wczytuję dane...

Lubrykanty smakowe

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Wybór smaków i zapachów w przypadku lubrykantów jest naprawdę bardzo szeroki. Z całą pewnością więc każda para znajdzie Ten najbardziej im odpowiadający.

   

  Owocowe, czekoladowe, mniej czy bardziej intensywne - wszystko to znaleźć można na współczesnym rynku lubrykantów.

   

  Dużą zaletą tych produktów jest nie tylko ich pięknych zapach. Posiadają one również doskonałe właściwości nawilżające miejsca intymne, dzięki czemu stosunki są znacznie przyjemniejsze.

   

  Ponadto smakowe lubrykanty doskonale sprawdzą się przy intymnym masażu całego ciała, co stanowi często rozgrzewającą do dalszego działania grę wstępną.

   

  Powołując się na opinie użytkowników można stwierdzić, że lubrykanty smakowe stanowią również doskonały wybór dla miłośników seksu oralnego.

   

  Lubrykanty smakowe posiadają bardzo starannie opracowany skład. Wszystko po to, aby spełniały jak najlepiej swoje funkcje, a przy tym były całkowicie bezpiecznie w stosowaniu i spożywaniu.

   

  Lubrykanty smakowe dają wiele możliwości zastosowania w zależności od upodobań i preferencji partnerów. Nie tylko doskonale sprawdzą się przy seksie oralnym. Produkt może być stosowany również z prezerwatywami (lubrykant nie uszkadza ich struktury, co mogłoby spowodować obniżenie skuteczności tego środka antykoncepcyjnego) oraz erotycznymi gadżetami, w szczególności tymi, które zostały wykonane z silikonu. Preparat bowiem jest żelem na bazie wody.

   

  Zastosowanie lubrykantów smakowych jest niezwykle proste. Wystarczy odpowiednią ilość produktu nanieść bezpośrednio na wybrane miejsce intymne, prezerwatywę bądź erotyczny gadżet. Natychmiastowo po nałożeniu produktu partnerzy uzyskują przyjemny poślizg, ułatwiający zbliżenie, dając przy tym mnóstwo satysfakcji. Kup teraz i zaskocz swoją drugą połówkę!

   

  Niektóre lubrykanty smakowe posiadają również dodatek substancji rozgrzewających, które dodatkowo uwrażliwiają na bodźce erotyczne.

   

  Bardzo duża część smakowych lubrykantów nie posiada w swoim składzie jakichkolwiek składników pochodzenia zwierzęcego, dzięki czemu z zalet produktu mogą korzystać także weganie (produkt bowiem w żaden sposób nie kłóci się z ich przekonaniami).

   

  Smakowe lubrykanty najwyższej jakości są niezwykle skuteczne przy zetknięciu ze skórą czy śluzówką. Jednak dla całkowitej pewności zawsze warto zrobić próbę uczuleniową. Wystarczy odrobinę lubrykantu nałożyć na przedramię i chwilę obserwować, czy wystąpią jakiekolwiek zmiany skórne.

   

  Nasz sklep oferuje najlepsze produkty, których cena jest atrakcyjna!