Wczytuję dane...

Środki czyszczące/Cleaner

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Amatorzy zabawek erotycznych powinni pamiętać o kwestii bezpieczeństwa. Co prawda, wysokiej jakości gadżety są wykonywane w taki sposób, by korzystanie z nich było maksymalnie komfortowe i bezpieczne, ale trzeba też zadbać o to samodzielnie.

 

W utrzymaniu zabawek erotycznych w czystości bardzo ważna jest kwestia higieny, czyli usunięcia bakterii. Zabawki analne są szczególnie narażone na kontakt z nimi, jednak wszystkie, których nie wyczyści się bardzo dokładnie, mogą stwarzać zagrożenie dla zdrowia oraz komfortu.

 

Nie wolno do tego dopuścić, a pomagają w tym oferowane przez nas środki czyszczące/cleanery. Są to płyny wysokiej jakości o działaniu antybakteryjnym, których zastosowanie całkowicie eliminuje problem bakterii, a także zabrudzeń. Skutecznie usuwają wszelkie zanieczyszczenia, zarówno widoczne, jak i niewidoczne gołym okiem, a przy tym są bardzo wygodne w zastosowaniu. Nie ma mowy o potrzebie szorowania, gdyż zwykle mają postać sprayów. Wystarczy więc spryskać czyszczoną powierzchnię, a potem przetrzeć ją na przykład ręcznikiem papierowym, by uzyskać efekt idealnej, higienicznej czystości. Opinie klientów świadczą o tym, że stosowanie środków czyszczących pozwala zadbać o żywotność gadżetów!

 

Środki nawilżające

 

Komfort stosowania gadżetów erotycznych uzależniony jest nie tylko od ich czystości, ale też odpowiedniego nawilżenia. Z tego powodu warto zaopatrzyć się w lubrykant na bazie wody. Trzeba pamiętać, że inne preparaty nawilżające mogą zniszczyć strukturę silikonowych zabawek.

 

Warto też zauważyć, że w naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty renomowanych firm, które można stosować bezpiecznie z gadżetami wykonanymi z różnych materiałów. Nie uszkadzają ich i nie wpływają na ich stan w negatywny sposób. 

 

Zadbaj o swoje gadżety, kup środek czyszczący i ciesz się pełnym komfortem podczas zmysłwych zabaw. Nasz sklep poleca. Do zakupu może Cię zachęcić także niska cena!