Wczytuję dane...

Środki czyszczące/Cleaner

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Amatorzy zabawek erotycznych powinni pamiętać o kwestii bezpieczeństwa. Co prawda, wysokiej jakości gadżety są wykonywane w taki sposób, by korzystanie z nich było maksymalnie komfortowe i bezpieczne, ale trzeba też zadbać o to samodzielnie.

W utrzymaniu zabawek erotycznych w czystości bardzo ważna jest kwestia higieny, czyli usunięcia bakterii. Zabawki analne są szczególnie narażone na kontakt z nimi, jednak wszystkie, których nie wyczyści się bardzo dokładnie, mogą stwarzać zagrożenie dla zdrowia oraz komfortu.

Nie wolno do tego dopuścić, a pomagają w tym oferowane przez nas środki czyszczące/cleanery. Są to płyny wysokiej jakości, o działaniu antybakteryjnym, których zastosowanie całkowicie eliminuje problem bakterii, a także zabrudzeń. Skutecznie usuwają wszelkie zanieczyszczenia, zarówno widoczne, jak i niewidoczne gołym okiem, a przy tym są bardzo wygodne w zastosowaniu. Nie ma mowy o potrzebie szorowania, gdyż zwykle mają postać sprayów, wystarczy więc spryskać czyszczoną powierzchnię, a potem przetrzeć ją na przykład ręcznikiem papierowym, by uzyskać efekt idealnej, higienicznej czystości.

Środki nawilżające

Komfort stosowania gadżetów erotycznych uzależniony jest nie tylko od ich czystości, ale też odpowiedniego nawilżenia. Jest to niezbędne dla zachowania wygody oraz bezpieczeństwa, toteż niektóre z naszych środków do czyszczenia takich elementów, zawierają dodatkowo środki nawilżające. Pozwalają one na zachowanie jedwabistej i śliskiej powierzchni gadżetów, dzięki czemu zabawki są jeszcze przyjemniejsze w stosowaniu. Oczywiście działanie takie w żaden sposób nie zmniejsza skuteczności czyszczenia i usuwania bakterii, gdyż środki te świetnie wywiązują się z obu tych ról.

Warto też zauważyć, że w naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty renomowanych firm, które można stosować bezpiecznie z gadżetami wykonanymi z różnych materiałów. Nie uszkadzają ich i nie wpływają na ich stan w negatywny sposób.