Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Sliquid

Idealna higiena Twoich zabawek – poznaj Sliquid Shine Organic Toy Cleaner 60 ml i kup sobie prezent!

 

Sliquid Shine Organic Toy Cleaner to wysokiej jakości środek czyszczący gadżety erotyczne. Może być używany z wibratorami, dildami, korkami analnymi etc. jego skład został pozbawiony alkoholu, parabenów i szkodliwych chemikaliów. Jest to specyfik organiczny, a przy tym jego cena jest zaskakująco niska. Sliquid Shine Organic Toy Cleaner jest wydajny, co nieprzypadkowo doceniają opinie użytkowników. Ma właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze.

 

Płyn do czyszczenia zabawek Sliquid Shine Organic Toy Cleaner jest prosty w użyciu. Spryskaj gadżet, a po kilku sekundach spłucz go wodą lub przetrzyj wilgotną szmatką, jeśli używana przez Ciebie zabawka nie jest wodoodporna.

 

Buteleczka zawiera 60 ml Sliquid Shine Organic Toy Cleaner. Środek czyszczący gadżety erotyczne poddano wymaganym testom. Wyprodukowano go w USA. Jest to produkt wegański, a butelka podlega recyklingowi. Sklep Świat Doznań serdecznie poleca!

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.