Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN
Producent: Love & Desire

Perfumy Love & Desire z dodatkiem feromonów to wysokiej jakości produkt, który pozwoli Ci porzucić wizerunek nieśmiałej szarej myszki i w końcu udowodnić światu jak wyjątkową jesteś kobietą.

  • Szukasz romantycznej miłości i opiekuńczego mężczyzny, z którym spędzisz resztę życia? Już teraz możesz sprawić, że mężczyźni zaczną Cię otaczać, a wśród nich może znaleźć się właśnie ten jedyny!
  • Marzy Ci się ognisty romans bez zobowiązań i prawdziwa jazda bez trzymanki? Masz szansę przyciągnąć do siebie zachwyconych Tobą mężczyzn, którzy nie oderwą od Ciebie wzroku.
  • Nie czujesz się zbyt pewnie w pracy, na studiach lub podczas rozmów kwalifikacyjnych brakuje Ci pewności siebie, a chciałabyś wreszcie wyjść przed szereg? Teraz inni ludzie zaczną Cię podziwiać i dostrzegać w Tobie wszystko, co wyjątkowe!
  • Na imprezach siedzisz z boku i słuchasz innych osób? Stanie się duszą towarzystwa jeszcze nigdy wcześniej nie było tak proste.
  • Nie potrafisz odnaleźć radości w życiu? Teraz, będąc docenioną przez pozostałych, poprawisz swoje samopoczucie i zaczniesz kroczyć przez życie z podniesioną głową.


Jeśli zaś jesteś kobietą, która wie, czego chce, teraz możesz wprawić wszystkich mężczyzn w jeszcze większy zachwyt Twoją osobą.

To wszystko w postaci tych niezwykłych perfum, które zawierają bezwonne i niemożliwe do wykrycia feromony, przez co osoby poddane ich działaniu nie zorientują się, że subtelnie pomogłaś im dostrzec swój blask. Same perfumy charakteryzuje sensualny owocowo-kwiatowy zapach.

W warunkach naturalnych ludzki organizm produkuje feromony w stosunkowo skromnej ilości - teraz możesz pomóc naturze i ułatwić mężczyznom dostrzeżenie Twojego piękna. Czas, aby w końcu zauważono, jak atrakcyjną kobietą jesteś!

Love & Desire to produkt bardzo wysokiej jakości, cechuje go wysoka efektywność i zadowolenie użytkowników.

Perfumy Love & Desire z dodatkiem feromonów o pojemności 15 ml to produkt o intensywnym działaniu, który stosować trzeba z umiarem!

Pojemność: 15 ml
Stężenie: 0.36 mg/ml

Skład:
- androstenol
- copulins
- androsteron
- estratetraenol

Aplikować na skórę na szyi, nadgarstkach, zgięciach łokciowych, za uszami lub w okolicy dekoltu.

Napisz opinię
2016-01-15 13:57:53 - Marzena

feromony z dodatkiem perfum to dość fajne połączenie które sprawdza się w praktyce mnie osobiście to przekonało polecam serdecznie

2016-01-19 13:01:22 - Marzena

feromony z dodatkiem perfum to dość fajne połączenie które sprawdza się w praktyce mnie osobiście to przekonało polecam serdecznie

2016-08-12 11:07:47 - Kinia

Super dodatek na co dzień i od święta. Już nie jestem szarą myszką, uwierzyłam w siebie. A wystarczyło tak niewiele.

2017-01-27 18:23:49 - Jolanta

Perfumy ładnie pachną, a feromony pomagają poczuć się lepiej we własnej skórze. I odważniej ruszyć na podbój świata.

2017-11-22 13:44:52 - Anna

W małym flakoniku kryje się spora moc! Trzeba uważać, żeby nie przesadzić z ilością.I bez tego efekt będzie zaskakujący.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...