Wczytuję dane...

Feromony zapachowe dla kobiet

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Chcesz olśniewać wszystkich i przyciągać zaciekawione spojrzenia, a przy okazji rozsiewać nieziemski wręcz zapach? Potrzebujesz zmian w swoim życiu towarzyskim, czy seksualnym, ale nie do końca wiesz od czego zacząć? W takim razie feromony zapachowe dla kobiet to coś właśnie dla Ciebie. Poznaj wiele marek, które oczarują Cię swoim zapachem, jak i działaniem swoich produktów.

 

Magia feromonów
Niezależnie od tego, na jaką dziedzinę życia chcesz nakierować działanie feromonów - dzięki szerokiemu wachlarzowi ofert możesz wybrać produkty, które będą zawierać tylko poszczególne feromony w zwiększonym stężeniu lub te, które zawierają ich wszystkich po trochu. Najczęściej spotykane feromony to:
Kopuliny, Adrostenon , Estratetraenol, Androstadienon.

 

Dzięki wielkiemu wyborowi, różnych produktów, możesz znaleźć jeszcze więcej feromonów o równie silnym oddziaływaniu, w różnego rodzaju kompozycjach.

 

Zmysłowe perfumy z feromonami
Feromony zapachowe dla kobiet to sposób, by zwrócić na siebie uwagę przyciągając ją feromonami, ale również zniewalając przepiękną kompozycją zapachową.
W zależności od gustu można znaleźć wiele, różnych zapachów, które zastąpią dotychczasowe perfumy.
Są tu nie tylko delikatne i subtelne zapachy, ale również orzeźwiająco-cytrusowe, głębsze i mocniejsze (w sam raz na nocne wyjścia) oraz wonie, które mogą towarzyszyć Ci podczas zwykłych, codziennych obowiązków. Wszystkie zapachy tworzą oryginalną całość, więc niezależnie od gustu, czy upodobań - każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie.

 

Co to są feromony?

Feromony dla kobiet to bezwonne substancje. Oddziałują na zmysł węchu, a przez niego na psychikę. W środowisku naturalnym pozwalają samcowi zlokalizować partnerkę ze sporych odległości. Brak zapachu sprawił jednak, że wielu producentów postanowiło umieścić skoncentrowane feromony damskie w perfumach, dzięki czemu klient może otrzymać produkt 2 w 1! To świetne rozwiązanie, o którego skuteczności śwadczyć mogą opinie zadowolonych użytkowniczek! Kup i przekonaj się sama!  

 

Działanie feromonów zapachowych

Szukasz sposobu, by podgrzać temperaturę w swojej sypialni? Twój partner lub partnerka na pewno docenią, że oprócz zniewalającego zmysłu zapachu rozniecisz również płomień namiętności w inny sposób.
Feromony zapachowe dla kobiet, to połączenie nieziemskich zapachów z kompleksowym działaniem w wielu dziedzinach życia.
Nie tylko podniosą poziom Twojego życia seksualnego, ale również poprawią umiejętności komunikatywne. Dzięki tym zapachowym feromonom, staniesz się duszą towarzystwa, wszyscy będą chcieli spędzać czas właśnie z Tobą.
Staniesz się pewna siebie, będziesz wabić swoją kobiecością, urokiem osobistym, jak i wybranym rzez Ciebie zapachem, który namiesza w wielu męskich i kobiecych sercach.

 

Nasz sklep oferuje takie marki jak: Love&Desire, Magnetifico, Casual, Pherluxe, Taboo, Miyoshi Miyagi instinct, czy BeMine fragrance, oraz wiele więcej. Atrakcyjna cena i świetne działanie!