Wczytuję dane...

Feromony damskie

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Chcesz uwodzić mężczyzn i cieszyć się szacunkiem wszystkich osób w Twoim otoczeniu? Wypróbuj jedne z wielu, dostępnych w naszym sklepie internetowym, feromonów i odmień swoje życie już dzisiaj! Niezależnie od tego jakie zapachy preferujesz, szeroki wybór produktów i marek pozwoli Ci wybrać coś dla siebie.

  Wybierz zapach odpowiedni dla siebie
  Wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientek, jeśli chodzi o feromony dla kobiet, oferujemy niezwykle szeroki wachlarz zapachów.
  Wiemy, jak ważne jest, abyś dobrze czuła się używając perfum, staramy się więc dokładać wszelkich starań, aby każda z naszych klientek znalazła idealny dla siebie produkt.
  Feromony z perfumami jakie oferujemy, prezentują pełen przekrój zapachów. Od lekkich i świeżych, których można używać na co dzień, po zapachy nieco cięższe, zaprojektowane dla kobiet, chcących pokazać swoją naturę podczas szczególnych okazji.

  Nasza oferta obejmuje również produkty przeznaczone dla Pań, które chcą pozostać wierne swoimi ulubionym perfumom. Specjalnie w tym celu stworzone zostały feromony bezwonne. Jest to czysty koncentrat związków, które mają wywoływać pożądanie u płci przeciwnej. Dzięki temu wystarczy nanieść ich niewielką ilość w miejsca, gdzie tradycyjnie stosuje się perfumy i użyć ulubionego zapachu.

  Jak działają feromony?
  Związki chemiczne, nazywane feromonami, towarzyszą ludziom od zawsze. Ich głównym zadaniem jest wzbudzanie pożądania u płci przeciwnej, w wyniku oddziaływania na podświadomość osób, które znajdują się pod ich wpływem.
  Żaden mężczyzna nie oprze się urokowi, stosującej je kobiety. Za ich sprawą staniesz się duszą towarzystwa, kobietą śmiałą i spontaniczną. Flirtowanie zaś stanie się Twoją drugą naturą - nigdy więcej nie będziesz sama.
  Co równie ważne, feromony pomagają także w codziennym życiu. Osoba, która je stosuje jest obdarzana większym szacunkiem - zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety ze swojego otoczenia.
  Jest to nieoceniona pomoc podczas ważnych, biznesowych rozmów, czy publicznych wystąpień.
  Stosując feromony regularnie, znacznie szybciej będziesz się piąć po szczeblach kariery, a przełożeni i podwładni będą Cię darzyć większym szacunkiem i zaufaniem.

  Stosowanie feromonów
  Używanie feromonów jest niezwykle proste i skuteczne. Jeśli sama nie zdecydujesz się o tym nikomu powiedzieć, z pewnością pozostaną Twoją słodką tajemnicą.
  Feromony perfumowane posiadają jedynie zapach składający się z nut zawartej w nich kompozycji. Same związki zwiększające pożądanie są zupełnie bezwonne. Stosuje się je jak tradycyjne perfumy, spryskując szyję, nadgarstki czy ubranie.
  Jeśli natomiast preferujesz feromony bezwonne, nałóż po kropli na te same miejsca, a następnie użyj ulubionych perfum. Dzięki temu podkreślisz swoją uwodzicielską naturę.

  Nasz sklep internetowy oferuje niezwykle szeroką ofertę różnorodnych marek. Wśród feromonów możesz wybierać pośród produktów od firm, takich jak: Love&Desire, NPA Touch, Magnetifico, Casual, Sexual Attraction, Pherluxe, Miyoshi Miyagi, PheroStrong i wiele innych.