Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN
Producent: Love & Desire

Wyjątkowa efektywność, unikalny skład, nuta zapachowa pełna energii i świeżości oraz szereg wielu innych właściwości, dzięki którym możesz zmienić swoje życie - zawierające feromony perfumy Love & Desire to produkt wart każdych pieniędzy.

Feromony są substancjami semiochemicznymi, które męski organizm wydziela w celu przyciągnięcia do siebie przedstawicielek płci pięknej. Jest to zatem integralny element relacji damsko-męskich, w związku z czym stosowanie perfum Love & Desire to w rzeczywistości delikatna pomoc naturze przy podkreśleniu swoich atutów, które kobiety powinne były dostrzec znacznie wcześniej.

Jeśli marzy Ci się pełen namiętności romans bez zobowiązań, teraz masz gwarancję, że zaczną otaczać Cię kobiety, dostrzegające w Tobie prawdziwego faceta.

Chciałbyś w końcu znaleźć kobietę, która zobaczy w Tobie własnego superbohatera? Od dziś będziesz poznawać tyle Pań, że któraś z tych znajomości z pewnością będzie może przerodzić się w piękną i trwałą historię.

Twoja żona przestała widzieć w Tobie obiekt pożądania? Zmień to z nami, przypominając jej, że nadal potrafisz być dla niej najlepszym kochankiem na świecie.

Mężczyzna doceniony to mężczyzna pewny siebie, świadomy swoich atutów i przekonany o własnej wartości. Zmiany w postrzeganiu Twojej osoby nie tylko wpłyną korzystnie na Twoje życie towarzyskie, ale również na aspekt zawodowy - ludzie szybko spostrzegą metamorfozę, którą przeszedłeś i zaczną widzieć w Tobie autorytet.

Love & Desire to produkt dla prawdziwych facetów. Jeśli jesteś takowym, to świetnie, te perfumy tylko podkreślą Twoją męskość. Jeżeli zaś jeszcze budujesz swoją wielkość - właśnie znalazłeś zapach idealny dla Ciebie.

Pojemność: 15 ml
Stężenie: 0.34 mg/ml
Korzystaj jak z ulubionych perfum, największą efektywność zapewni rozpylenie na skórę.

Skład:
- androstenol
- androstenon
- androsteron
- androstadienon

Perfumy mogą stosować wyłącznie osoby pełnoletnie.

Napisz opinię
2015-01-11 12:12:31 - olgierd

Pachną męsko, super, ale nie męczą. A do tego kobitki rzeczywiście się oglądają więcej;)

2016-01-15 13:56:54 - Krystiann

wydawało mi się że perfumy z feromonami to coś niemożliwego i że perfumy zabijają działanie fermonów, nic bardziej mylnego tutaj można po prostu wszystko, polecam!

2016-01-19 13:02:04 - Krystiann

wydawało mi się że perfumy z feromonami to coś niemożliwego i że perfumy zabijają działanie fermonów, nic bardziej mylnego tutaj można po prostu wszystko, polecam!

2016-06-14 10:54:40 - Julek

Idealne, by kusić płeć przeciwną. Relacje z kobietami stały się dzięki nim o wiele prostsze.

2017-07-12 22:50:10 - Kostek

Podoba mi się kompaktowa forma tych feromonów. Czy działają? Mam nadzieję.

2017-08-09 20:18:08 - Dominik

Coś dla panów, którzy chcą podkręcić swoją pewność siebie. Wydajne, w dobrej cenie. Na plus!

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...