Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Love and Desire

Wyjątkowa efektywność, unikalny skład, nuta zapachowa pełna energii i świeżości oraz szereg wielu innych właściwości, dzięki którym możesz zmienić swoje życie - feromony zapachowe Love & Desire to produkt wart swej ceny.

Feromony są substancjami semiochemicznymi, które męski organizm wydziela w celu przyciągnięcia do siebie przedstawicielek płci pięknej. Jest to zatem integralny element relacji damsko-męskich, w związku z czym stosowanie  Love & Desire to w rzeczywistości delikatna pomoc naturze przy podkreśleniu Twoich atutów, które kobiety powinne były dostrzec znacznie wcześniej.

Jeśli marzy Ci się pełen namiętności romans bez zobowiązań, teraz masz gwarancję, że zaczną otaczać Cię kobiety, dostrzegające w Tobie prawdziwego mężczyznę.

Chciałbyś w końcu znaleźć kobietę, która zobaczy w Tobie własnego superbohatera? Kup natychmiast i od dziś będziesz poznawać tyle Pań, że któraś z tych znajomości z pewnością przerodzi się w piękną i trwałą historię.

Twoja żona przestała widzieć w Tobie obiekt pożądania? Zmień to, przypominając jej, że nadal potrafisz być dla niej najlepszym kochankiem na świecie.

Mężczyzna doceniony to mężczyzna pewny siebie, świadomy swoich atutów i przekonany o własnej wartości. Zmiany w postrzeganiu Twojej osoby nie tylko wpłyną korzystnie na Twoje życie towarzyskie, ale również na aspekt zawodowy - ludzie szybko spostrzegą metamorfozę, którą przeszedłeś i zaczną widzieć w Tobie autorytet.

Love & Desire to produkt dla prawdziwych mężczyzn. Jeśli nim jesteś, to świetnie, te feromony tylko podkreślą Twoją męskość. Jeżeli zaś jeszcze budujesz swoją wielkość - właśnie znalazłeś zapach idealny dla Ciebie. Wiedz, że nasz sklep ma je zawsze w magazynie, także masz 100% pewności, że już kolejnego dnia od zakupu będą one u Ciebie.

Pojemność: 15 ml
Stężenie: 0.44 mg/ml
Korzystaj jak z ulubionych perfum, największą efektywność zapewni rozpylenie na skórę.

Jak działają feromony zawarte w formule:


 • Androstadienon - jest jak seksualny impuls dla kobiet w Twoim otoczeniu, odprężając je przy tym i wprawiając w dobry nastrój.
 • Androstenol - staniesz się dla kobiet idealnym rozmówcom, z którym chętnie będą spędzać czas i szukać z nim kontaktu.
 • Androstenon - feromon prawdziwego samca alfa, dający innym sygnał, że jesteś urodzonym liderem za którym warto podążać.
 • Androsteron – u innych mężczyzn wywołuje poczucie uniżoności, u kobiet niepochamowane zainteresowanie.

Nuty zapachowe:

 • Głowa: bergamotka, cytryna
 • Serce: anyż gwiaździsty, drzewo gwajakowe, oliwa z kwiatów
 • Podstawa: fasola Tonka, skóra, tytoń 

 

Sposób użycia:

 

Rozpyl feromony na skórze lub ubraniu tak, jakbyś stosował swoje ulubione perfumy. 

 

Feromony mogą stosować wyłącznie osoby pełnoletnie.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

 • Feromony zawarte w formule: 

  Androstenol, Androstenon, Androsteron, Androstadienon

 • Pojemność (w ml): 

  15

Zaloguj się
2015-01-11 12:12:31 - olgierd

Pachną męsko, super, ale nie męczą. A do tego kobitki rzeczywiście się oglądają więcej;)

2016-01-15 13:56:54 - Krystiann

wydawało mi się że perfumy z feromonami to coś niemożliwego i że perfumy zabijają działanie fermonów, nic bardziej mylnego tutaj można po prostu wszystko, polecam!

2016-01-19 13:02:04 - Krystiann

wydawało mi się że perfumy z feromonami to coś niemożliwego i że perfumy zabijają działanie fermonów, nic bardziej mylnego tutaj można po prostu wszystko, polecam!

2016-06-14 10:54:40 - Julek

Idealne, by kusić płeć przeciwną. Relacje z kobietami stały się dzięki nim o wiele prostsze.

2017-07-12 22:50:10 - Kostek

Podoba mi się kompaktowa forma tych feromonów. Czy działają? Mam nadzieję.

2017-08-09 20:18:08 - Dominik

Coś dla panów, którzy chcą podkręcić swoją pewność siebie. Wydajne, w dobrej cenie. Na plus!