Wczytuję dane...

Feromony męskie

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Pewność siebie i spontaniczność w kontaktach towarzyskich to najlepszy sposób na powodzenie u kobiet. Zastosowanie feromonów pomoże podkreślić naturalne atuty każdego mężczyzny i uczynić z niego duszę towarzystwa. Feromony mają również niebanalny wpływ na rozwój kariery zawodowej.

   

  Czym są feromony?
  Feromony to hormonalne związki chemiczne, wytwarzane przez każdego człowieka. Niestety, zwiększone tempo życia oraz rozwój cywilizacji spowodowały, że ich produkcja została bardzo ograniczona. Wychodząc więc na przeciw potrzebom współczesnych mężczyzn, powstało wiele produktów zawierających te związki. Feromony dla mężczyzn oddziałują na podświadomość wszystkich osób w otoczeniu. Dzięki temu użytkownik feromonów  jest odbierany jako naturalny przywódca, osoba, którą należy obdarzać większym szacunkiem niż innych.
  Feromony najbardziej znane są jednak ze swojego wpływu na kobiety. Ich stosowanie ułatwia kontakty towarzyskie i czyni z mężczyzny prawdziwego samca alfa. Żadna kobieta nie jest w stanie oprzeć się urokowi tego, kto ich używa.

   

  Jak działają feromony?
  Głównym zadaniem feromonów jest oddziaływanie na podświadomość osób z otoczenia mężczyzny, który ich używa. Dzięki ich zastosowaniu wydaje się on bardziej pewny siebie, godny szacunku, ludzie zaczynają traktować go jako lidera grupy. Taka postawa sprawia, że przedstawicielki płci pięknej uznają takiego mężczyznę za zdecydowanie bardziej atrakcyjnego. Feromony dla mężczyzn sprawiają również, że kobiety odczuwają wzmożony pociąg seksualny.

   

  Ważnym aspektem stosowania feromonów jest ich wpływ na życie zawodowe mężczyzny. Opinie użytkowników świadczą o tym, że Panowie, którzy je stosują bardzo często zarabiają więcej, a ich kariera rozwija się bardziej dynamicznie. Poprzez to, że postrzegani są jako ludzie niezwykle charyzmatyczni, obdarzani są znacznie większym zaufaniem. Pomaga to w szybszym pokonywaniu kolejnych szczebli rozwoju zawodowego.

   

  Rodzaje feromonów
  Mając na uwadze odmienne gusta klientów, oferujemy w naszym sklepie dwa rodzaje feromonów: zapachowe oraz bezwonne.
  Te pierwsze stanowią koncentrat feromonów, rozpuszczony w tradycyjnych perfumach. Oferta jest bardzo szeroka, dzięki czemu każdy mężczyzna z pewnością znajdzie zapach odpowiedni dla siebie. Dostępne są perfumy z feromonami o lekkich, świeżych nutach, jak i cięższe, bardziej drzewne. Dokładamy wszelkich starań, aby oferować naszym klientom produkty najwyższej jakości. Dostępne są produkty takich marek jak: Love&Desire, Magnetifico, Lovely Lovers, SoHot, Taboo oraz wiele innych.

   

  Wychodząc na przeciw potrzebom mężczyzn, którzy wolą używać produktów bez zapachu, umieściliśmy w swojej ofercie także bezwonne koncentraty feromonów. Można stosować je same lub w połączeniu z ulubionymi perfumami. Jest to najbardziej dyskretne rozwiązanie. Feromony bowiem są związkami, które nie posiadają żadnego zapachu. Oferta obejmuje produkty firm takich jak: NPA, Miyoshi Miyagi, Pheromax, BTB, Lovely Lovers, PheroStrong czy P6.
  Wszystkie dostępne w sklepie feromony odznaczają się najwyższą jakością i wyróżnia je atrakcyjna cena. Kup i ciesz się ich cudownym działaniem!

  Sprawdź marki:
  Feromony Canexpol
  Feromony Chakra
  Feromony Cobeco
  Feromony Hot
  Feromony LaCroy Chemicals
  Feromony Love And Desire
  Feromony Love Scent Inc.
  Feromony LOVELY LOVERS
  Feromony Medica-group (pl)
  Feromony Miyoshi Miyagi
  Feromony NU LIFE
  Feromony Pheromone Essence
  Feromony Quality Sex Lab
  Feromony RUF France
  Feromony Ruf
  Feromony Sexual Attraction
  Feromony Sexual Health Series
  Feromony VALAVANI S.r.o.
  Feromony WPJ International