Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN

Spray SexciteMe

           

Dzięki SexciteMe zagwarantujesz sobie i partnerowi znacznie większą przyjemność.

SexciteMe to suplement dla kobiet, które pragną poprawić swoją sprawność seksualną - dzięki temu preparatowi możesz uelastycznić mięśnie pochwy, co doprowadzi do ich obkurczenia. Produkt ten sprawdza się idealnie choćby po porodzie, kiedy Twoja wagina potrzebuje tego typu pielęgnacji. Dodatkowo SexciteMe działa pobudzająco i nawilżająco, co sprawi, że nie tylko Twój partner nie będzie chciał wypuścić Cię z łóżka, ale Ty sama nie zechcesz z niego wyjść!

 

To mit, że rozmiar ma znaczenie tylko w przypadku mężczyzn!

Lepsze dopasowanie penisa do waginy to lepsza stymulacja - w związku z tym doznania są intensywniejsze, a przyjemność niezapomniana. SexciteMe to suplement dla kobiet, które nie są zadowolone ze sprawności czy elastyczności swojej pochwy, choćby ze względu na przebytą ciążę. Dzięki temu preparatowi możesz zadbać o optymalną elastyczność mięśni pochwy i zapewnić Wam obojgu bardziej satysfakcjonujące życie seksualne.

Na efekty stosowania SexciteMe nie trzeba długo czekać! Suplement ten działa błyskawicznie po użyciu, nie tylko obkurczając mięśnie i zwężając ścianki pochwy, ale również poprawiając jej nawilżenie. Ty sama zaś szybko staniesz się pobudzona i rozgrzana, a Twoje libido zaskoczy nawet Ciebie. Dzięki doskonałej kompozycji składników, na których oparta jest formuła preparatu, polepszy się także ukrwienie Twoich stref intymnych. Wpłyniesz zatem nie tylko na doznania swojego partnera, ale również swoje - zarówno gra wstępna, jak i sam stosunek będą bardziej satysfakcjonujące. I dla Ciebie, i dla niego.

Spray SexciteMe posiada szereg dodatkowych walorów, które nie tylko korzystnie wpłyną na Wasze życie seksualne, ale również na Twoje poczucie kobiecości i komfort psychiczny.

SexciteMe może być stosowany na dwa sposoby:
- doraźnie, w celu jednorazowej intensyfikacji doznań, będąc zmysłowym elementem gry wstępnej
- regularnie, co może wpłynąć na długotrwałe efekty

Quality Sex Lab to producent ekskluzywnych preparatów erotycznych, które cechuje wysoka jakość oraz duża efektywność. Stosowanie produktów QSL daje gwarancję poprawy życia seksualnego obojga z poczuciem komfortu i bezpieczeństwa.

 

Produkt testowany dermatologicznie.
Pojemność: 50 ml
Produkt w formie spray'u.
* Nasza firma nie jest w stanie zapewnić stuprocentowej pewności osiągnięcia wymiernych efektów - działanie suplementów jest uzależnione od indywidualnych predyspozycji organizmu osoby, która go stosuje, i to właśnie te cechy oraz tryb życia decydują o efektywności preparatu.


** Kolor produktu może nieco różnić się od tego zaprezentowanego na ilustracjach, lecz nie ma to wpływu na skład czy skuteczność.
 

Napisz opinię
2015-05-21 19:27:51 - mamasita

super, po porodzie mąż twierdził, że jestem jakaś większa, ale odkąd stosuję spray już nie narzeka

2015-07-20 21:13:53 - Mama35

naprawdę działa, rzeczywiście powoduje obkurczenie, po jego użyciu, jakoś doznań wzrasta

2017-09-09 22:31:21 - Tola

Spróbowałam, nie żałuje. Odkąd korzystam z tego sprayu kochamy się cześciej i mamy oboje z tego więcej przyjemności.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...