Wczytuję dane...

Lubrykanty chłodzące

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Lubrykanty, jak się okazuje, są w sypialni wielu osób stosowane znacznie częściej, niż wszelkiego rodzaju erotyczne gadżety. Nie ma się co dziwić, bowiem idealnie sprawdzą się w wielu sytuacjach - zarówno podczas samodzielnych zabaw, jak i miłosnych uniesień wspólnie z partnerem, niezależnie od typu preferowanego seksu. Nie czekaj, tylko już teraz kup odpowiedni dla siebie żel intymny.

 

Co ważne, lubrykant to produkt bardzo uniwersalny, bowiem sprawdzi się nie tylko jako środek wspomagający kobiety cierpiące z powodu suchości pochwy, ale również pozwoli partnerom na urozmaicenie swoich doznań w sypialni nawet jeśli problem suchości intymnych miejsc zupełnie ich nie dotyczy.

 

Rodzajów lubrykantów, tak jak kryteriów ich podziału jest naprawdę wiele. Do tych, które cieszą się najlepszymi opiniami, z całą pewnością należą lubrykanty chłodzące. 

 

Lubrykanty chłodzące zostały stworzone na bazie wody z dodatkiem wielu składników pochodzenia naturalnego, zapewniając tym samym nie tylko doskonałe nawilżenie i bezpieczeństwo stosowania, ale również delikatne uczucie świeżości miejsc intymnych, bez osłabienia pożądania, płynącego z obu stron.

 

Lubrykanty chłodzące należą do grupy preparatów o działaniu stymulującym. Chodzi tu przede wszystkim o wywołanie efektu mrowienia skóry, który działa niezwykle kojąco. Chłodzące żele intymne swoim działaniem znacznie bardziej uwrażliwiają intymne miejsca, zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn, znacznie zwieszając przy tym przyjemność, jaką oboje partnerzy czerpią z wzajemnej, seksualnej bliskości. 

 

Zdecydowana większość preparatów chłodzących to lubrykanty na bazie wody, dzięki czemu są nieszkodliwe nie tylko dla delikatnej strefy miejsc intymnych, ale również wszelkiego rodzaju erotycznych gadżetów, stosowanych często w wielu sypialniach. Sekret skutecznego działania tego typu preparatów tkwi przede wszystkim w umiejętnym doborze pozostałych składników.

 

W lubrykantach chłodzących bardzo często stosowany jest mentol dodający energii, odżywiający i odświeżający, a przy tym pobudzający do działania. Nie da się ukryć, że dzięki temu atmosfera w sypialni jest jeszcze lepsza, a doznania jakich doświadczają oboje partnerzy unikalne i nie do zapomnienia.

 

Chłodzące lubrykanty odznaczają się nie tylko właściwościami stymulującymi. Z powodzeniem wykorzystywane mogą być także do zrelaksowania się. W praktyce oznacza to, że żele doskonale sprawdzą się jako środek przeznaczony do masażu, nie tylko wrażliwych na seksualne bodźce miejsc intymnych, ale również całego ciała, co jeszcze bardziej pobudzi partnerów do wzajemnego sprawienia sobie ogromu przyjemności. 

 

Chłodzące lubrykanty dają szanse partnerom na odkrycie doznań, z jakimi dotychczas nie mieli do czynienia. Produkty łączą w sobie doskonałe nawilżenie, jak i niezwykle stymulujący partnerów efekt chłodzenia, dający przyjemne odczucie świeżości i większej energiczności. Ich cena jest przy tym bardzo uczciwa.

 

Dodatkowo, wiele tego typu żeli intymnych posiada w składzie również naturalne składniki łagodzące i zapobiegające powstawaniom otarć, czy podrażnień. Nasz sklep serdecznie poleca!