Wczytuję dane...

Lubrykanty rozgrzewające

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Lubrykanty rozgrzewające to produkty niezwykle uniwersalne. Nie tylko dają doskonałe uczucie nawilżenia (co zbawienne jest szczególnie w przypadku kobiet, które z różnych powodów mają problem związany z suchością pochwy), ale również pozwalają na wzbogacenie intymnego pożycia o nowe doznania.

Lubrykanty rozgrzewające należą do grupy najchętniej kupowanych i wykorzystywanych przez pary żeli intymnych. Nic w tym dziwnego, bowiem dzięki ich wykorzystaniu, można niezwykle szybo zwiększyć przyjemność oraz komfort stosunku seksualnego, czy masturbacji.

Rozgrzewające lubrykanty, dzięki swoim właściwościom silnie nawilżającym miejsca intymne, pozwolą z dużym prawdopodobieństwem na uniknięcie nieprzyjemnych otarć lub podrażnień. Ponadto, dzięki właściwościom rozgrzewającym, żele doskonale sprawdzą się nie tylko do okolic intymnych, ale również masażu całego ciała, wprowadzając kochanków w błogi nastrój, sprzyjający bardzo długim i satysfakcjonującym, miłosnym igraszkom.

Zdecydowana większość lubrykantów o charakterze rozgrzewającym może być stosowana wraz z prezerwatywami, a także wszelkiego rodzaju erotycznymi zabawami (w zależności jednak od materiału, z jakiego zostały wykonane).

Stosowanie lubrykantów rozgrzewających wpływa między innymi na poprawę krążenia w okolicach miejsc intymnych, co ma bardzo duży wpływ na odczuwaną przyjemność ze stosunku u obojga partnerów. Dzięki temu, że takie lubrykanty produkowane są na bazie wody są bezpieczne w stosowaniu nawet przez osoby z wrażliwą skórą, mającą skłonności do częstych podrażnień.

Dlaczego warto sięgać po rozgrzewające i niezwykle stymulujące lubrykanty? Oto kilka najistotniejszych powodów:
- dają doskonałe uczucie nawilżenia,
- zwiększają doznania seksualne poprzez uwrażliwienie miejsc intymnych,
- lubrykanty rozgrzewające doskonale sprawdzą się przy przeprowadzaniu rozgrzewającego masażu, stanowiącego jedną z doskonałych form gry wstępnej dla wielu par,
- tego typu lubrykanty doskonale sprawdzą się w każdym typie seksu,
- nadają się do stosowania z prezerwatywami bez obaw, że w jakikolwiek sposób wpłyną na skuteczność ich działania,
- mogą być stosowane w połączeniu z wieloma erotycznymi zabawkami,
- efekt nawilżenia jest długotrwały,
- po użyciu lubrykantu miejsca intymne są miło rozgrzane,
- takie lubrykanty nie kleją się oraz nie są tłuste.

Używając lubrykantów, nie tylko tych rozgrzewających, ale również i pozostałych, należy pamiętać o tym, że nie stanowią one środa antykoncepcyjnego i nie chronią tym samym kochanków przed pojawieniem się nieplanowanej ciąży. Wszystko dlatego, że w żelach rozgrzewających producenci nie umieszczają plemnikobójczych środków.

Głównym celem lubrykantów jest nawilżanie miejsc intymnych oraz zwiększanie przyjemności z uprawiania stosunków seksualnych dla obojga partnerów, urozmaicając ich życie intymne oraz pokazując wiele nieznanych dotychczas możliwości.