Wczytuję dane...

Lubrykanty rozgrzewające

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Lubrykanty rozgrzewające to produkty niezwykle uniwersalne. Nie tylko dają doskonałe uczucie nawilżenia (co zbawienne jest szczególnie w przypadku kobiet, które z różnych powodów mają problem związany z suchością pochwy), ale również pozwalają na wzbogacenie intymnego pożycia o nowe doznania.

 

Lubrykanty rozgrzewające należą do grupy najchętniej kupowanych i wykorzystywanych przez pary żeli intymnych. Opinie na ich temat są niesamowicie pochlebne. Nic w tym dziwnego, bowiem dzięki ich wykorzystaniu można niezwykle szybo zwiększyć przyjemność oraz komfort stosunku seksualnego, czy masturbacji.

 

Rozgrzewające lubrykanty, dzięki swoim właściwościom silnie nawilżającym miejsca intymne, pozwolą z dużym prawdopodobieństwem na uniknięcie nieprzyjemnych otarć lub podrażnień. Opinie użytkowników potwierdzają również, że dzięki właściwościom rozgrzewającym, żele te doskonale sprawdzą się nie tylko do okolic intymnych, ale również masażu całego ciała, wprowadzając kochanków w błogi nastrój, sprzyjający bardzo długim i satysfakcjonującym, miłosnym igraszkom.

 

Zdecydowana większość lubrykantów o charakterze rozgrzewającym może być stosowana wraz z prezerwatywami, a także wszelkiego rodzaju erotycznymi zabawami (w zależności jednak od materiału, z jakiego zostały wykonane).

 

Stosowanie lubrykantów rozgrzewających wpływa między innymi na poprawę krążenia w okolicach miejsc intymnych, co ma bardzo duży wpływ na odczuwaną przyjemność ze stosunku u obojga partnerów. Dzięki temu, że takie lubrykanty produkowane są na bazie wody są bezpieczne w stosowaniu nawet przez osoby z wrażliwą skórą, mającą skłonności do częstych podrażnień. Kup już teraz!

 

Dlaczego warto sięgać po rozgrzewające i niezwykle stymulujące lubrykanty? Oto kilka najistotniejszych powodów:
- dają doskonałe uczucie nawilżenia,
- zwiększają doznania seksualne poprzez uwrażliwienie miejsc intymnych,
- lubrykanty rozgrzewające doskonale sprawdzą się przy przeprowadzaniu rozgrzewającego masażu, stanowiącego jedną z doskonałych form gry wstępnej dla wielu par,
- tego typu lubrykanty doskonale sprawdzą się w każdym typie seksu,
- nadają się do stosowania z prezerwatywami bez obaw, że w jakikolwiek sposób wpłyną na skuteczność ich działania,
- mogą być stosowane w połączeniu z wieloma erotycznymi zabawkami,
- efekt nawilżenia jest długotrwały,
- po użyciu lubrykantu miejsca intymne są miło rozgrzane,
- takie lubrykanty nie kleją się oraz nie są tłuste.

 

Używając lubrykantów, nie tylko tych rozgrzewających, ale również i pozostałych, należy pamiętać o tym, że nie są one środkiem antykoncepcyjnym i nie chronią tym samym kochanków przed pojawieniem się nieplanowanej ciąży. Wszystko dlatego, że w żelach rozgrzewających producenci nie umieszczają plemnikobójczych środków.

 

Głównym celem lubrykantów jest nawilżanie miejsc intymnych oraz zwiększanie przyjemności z uprawiania stosunków seksualnych dla obojga partnerów, urozmaicając ich życie intymne oraz pokazując wiele nieznanych dotychczas możliwości. Nasz sklep serdecznie poleca. Przygotowana oferta zawiera produkty o atrakcyjnej cenie!