Wczytuję dane...

Lubrykanty na bazie silikonu

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Odpowiednie nawilżenie miejsc intymnych podczas zbliżeń erotycznych jest niezbędne dla zachowania komfortu, a także bezpieczeństwa. Kiedy nawilżenia brakuje, stosunki czy zabawy z gadżetami erotycznymi mogą nie być przyjemne, a także powodować otarcia i podrażnienia, a to prosta droga do infekcji. Kiedy więc naturalne nawilżenie miejsc intymnych nie jest dostateczne, trzeba sięgnąć po lubrykanty.

Szczególnie dobry wybór mogą stanowić lubrykanty na bazie silikonu. Mają one wiele cech, które dają im przewagę nad tego rodzaju środkami tworzonymi na bazie wody, co sprawia, że są chętnie wybierane.

Odpowiednie działanie

Największą zaletą polecanych przez nas lubrykantów, których podstawę stanowi silikon, stanowi fakt, że dają jedwabisty, bardzo przyjemny w odczuciu poślizg, a także nie wysychają szybko, co jest ujemną stroną środków na bazie wody. Sprawia to też, że wystarczy niewielka ilość, by zapewnić sobie komfort i odpowiednie doznania na tak długi czas, jakiego się potrzebuje. Silikonowe lubrykanty zapewniają jedwabisty dotyk i zwiększają wrażliwość skóry na doznania. Świetnie nadają się więc do stosowania podczas wszelkiego rodzaju stosunków intymnych.

Wysoka jakość

W naszej ofercie można znaleźć najlepsze na rynku lubrykanty z silikonem, które zaspokajają wszelkie oczekiwania. Są to propozycje najbardziej cenionych firm, co daje pewność, że dobrze spełnią swoją rolę. Na tym nie koniec. Dokładamy wszelkich starań, by w naszej ofercie znajdowały się tylko bezpieczne środki. Dużą część nich stanowią preparaty ekologiczne, nietestowane na zwierzętach, bezpieczne dla środowiska, a także - tym bardziej - dla skóry. Można więc sięgać po nie bez obaw, że spowodują jakieś negatywne skutki, nawet gdy chce się je stosować bardzo często. Nie zawierają też cukru - nawet jeśli mają wyraźnie słodki smak, nie trzeba więc bać się rozwoju bakterii w tych wrażliwych okolicach, którym substancja ta nie sprzyja.

Specjalny rodzaj - lubrykanty analne

Lubrykanty stworzone na bazie silikonu są niezbędne podczas zbliżeń analnych. Tylko one zapewniają odpowiedni poślizg, nawilżenie i natłuszczenie tych niezwykle wrażliwych okolic. Sprawiają też, że stosunki są łatwiejsze i bardziej komfortowe.
W naszej ofercie można też znaleźć lubrykanty do zadań specjalnych. Środki takie nie tylko idealnie spełniają swą podstawową rolę, ale też pomagają rozluźnić mięśnie odbytu. Lekko nawet znieczulają te okolice, co sprawia, że zbliżenia stają się w pełni komfortowe, nawet w przypadku osób początkujących. Ich wybór można więc polecić wszystkim, którzy chcą zapewnić sobie niezwykłe doznania, a jednocześnie pełne bezpieczeństwo - zwłaszcza że niektóre z lubrykantów posiadają też właściwości antybakteryjne.