Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: LOVELY LOVERS

LOVELY LOVERS SLIDE4EVER Silicone Lube 150ml to wysokiej jakości, silikonowy lubrykant, o unikalnej formule i  wysokiej wydajności. Produkt zapewnia niezwykle intensywne nawilżenie miejsc intymnych, znacząco przez to zwiększając satysfakcję z życia seksualnego. Nasz sklep poleca!

 

Żel silikonowy LOVELY LOVERS SLIDE4EVER Silicone Lube będzie w pełni satysfakcjonującym produktem dla wszystkich tych, którzy w życiu intymnym niezwykle cenią sobie doskonałe i co najważniejsze długotrwałe nawilżenie, niezależnie od warunków. Jest to lubrykant, który z pewnością zadowoli wszystkich tych, którzy:
-uwielbiają seksualne igraszki w wodzie. Lubrykant stworzony został na bazie silikonu, dlatego nie jest łatwo zmywalny; to produkt doskonały do zastosowania pod prysznicem czy w wannie;
-uwielbiają intensywne stosunki i rozgrzewające atmosferę w sypialni. Żel posiada doskonałe opracowaną formułę, a przy tym jest bardzo wydajny, więc jest produktem, który z całą pewnością zadowoli tych najbardziej wymagających i oczekujących od lubrykantów najwyższej jakości działania;
-LOVELY LOVERS SLIDE4EVER Silicone Lube do produkt idealny do wszelkich zabaw erotycznych. Doskonale sprawdzi się nie tylko przy fistingu, ale i w różnych innych typach zabaw, w zależności od preferencji i ochoty na igraszki danej pary.

 

Dlaczego warto sięgać właśnie po lubrykant silikonowy LOVELY LOVERS SLIDE4EVER Silicone Lube, a nie inny, podobny działaniem produkt?

Przede  wszystkim dlatego, że:
-skład lubrykantu został bardzo dokładnie przebadany, dlatego użytkownicy mogą być pewni, że w ich ręce trafia produkt w pełni bezpieczny,
-produkt otrzymał nagrodę w kategorii LAUR KONSUMENTA-ODKRYCIE ROKU 2014,
-produkt funkcjonuje już od dłuższego czasu w bazie Krajowego Systemu Informowania o Kosmetykach,
-lubrykant całkowicie został stworzony w oparciu o wysokiej klasy, farmaceutyczne standardy GMP,

- niska cena i wiele korzyści

 

Podstawą składu preparatu jest wysokiej jakości silikon, dzięki któremu, w miejscach intymnych uzyskać można długotrwałe efekty nawilżenia. Nie zastanawiaj sie zbyt długo i kup teraz!

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.
Zaloguj się
2015-07-20 21:39:12 - Karolina

Bardzo dobry i wydajny lubrykant, na jego korzyść przemawia to, że efekt nawilżenia utrzymuje się bardzo długo