Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN
Producent: Quality Sex Lab

Żel analny 150 ml 

 

Doskonały suplement dla kobiet i mężczyzn, którzy już uwielbiają seks analny lub dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z tym fascynującym światem eksperymentów i miłosnych uniesień.

Oferowany preparat to żel analny wyprodukowany na bazie wody, którego właściwości nie ograniczają się do nawilżania i zapewniania idealnego poślizgu - jego ogromnym atutem jest fakt, że łagodzi wszelkie podrażnienia i przyspiesza gojenie mikrouszkodzeń. D-pantenol i witamina E uzupełniają walory żelu o działanie łagodzące, a kolagen i proteiny jedwabne korzystnie wpływają na uelastycznienie skóry.

Dzięki temu suplementowi miłość grecka będzie wyjątkowo przyjemna i intensywna, a rozkosz, której zaznają oboje uczestniczący w niej partnerzy - niepowtarzalna i spektakularna. Oprócz ogromnej satysfakcji, preparat ten gwarantuje pełnię bezpieczeństwa i komfortu związanego z jego stosowaniem.

Doświadczeni fani analnych igraszek wiedzą, że dobrej jakości lubrykant to absolutny fundament podczas takiej zabawy i dlatego wybierają ten doskonałej jakości produkt. Początkujący, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z seksem analnym również mogą liczyć, że preparat ten zapewni im ogromny komfort, zachęcając do dalszych zabaw i eskperymentów.

Suplement ten jest testowany dermatologicznie, gwarantuje bezpieczeństwo, komfort i doskonałe nawilżenie.

Pojemność: 150 ml * Jedną z cech suplementów jest indywidualne działanie na każdy organizm, zależnie od predyspozycji użytkownika. Ze względu na różnorodność osób stosujących preparat, nasza firma nie jest w stanie zapewnić osiągnięcia konkretnych i wymiernych efektów.

* Kolor produktu może różnić się nieco od tego na ilustracji. Nie ma to jednak najmniejszego wpływu na jego skład lub działanie.

Napisz opinię
2014-10-31 09:32:28 - Robert

Bardzo dobry żel, zapewnia super nawilżenie. Nie podrażnia, nie uczula. Wygodne zapakowany

2015-01-25 09:56:53 - ilona

Nie wyobrażam sobie już seksu analnego bez tego żelu. Jest naprawdę świetny

2015-03-31 15:18:26 - reginka

Nawilża rzeczywiśćie super, daje dobry poślizg. Co ważne: nie podrażnił mnie, nie piecze, nie szczypie nic po nim

2015-05-06 23:55:37 - Marta

Zapewne to pomaga we wszystkim trzeba spróbować

2015-05-21 19:30:31 - zadowoleni

testowaliśmy różne produkty, ten na pewno kupimy kolejny raz

2017-07-10 10:45:21 - Pamela

Niezawodny. Nie wyobrażam już sobie seksu analnego bez tego żelu. Bardzo wydajny.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...