Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN
Producent: Sexual Attraction

Produkt dla prawdziwych macho, niezależnie od tego czy już nim jesteś, czy chcesz zrobić wszystko, żeby się takowym stać!

Intrygowało Cię w jaki sposób inni faceci podrywają kobiety? Skąd bierze się ten magnetyzm, który determinuje chemię między nimi? Jak to możliwe, że nie jest niezbędna aparycja gwiazdy Hollywood, żeby zainteresować sobą nawet najatrakcyjniejsze i najseksowniejsze z nich? My znaleźliśmy to rozwiązanie i podajemy je Tobie jak na tacy!

Teraz i Ty możesz podniecać, pociągać i rozpalać - feromony zapachowe Sexual Attraction pozwolą Ci na zbudowanie wizerunku silnego samca alfa, który imponuje wewnętrzną siłą i charyzmą.  W końcu masz szansę być dostrzeganym i pożądanym, a wytworzona przez Ciebie aura dominacji i wyjątkowo męskiego erotyzmu sprawi, że podrażnisz seksualność kobiet w taki sposób, jakiego się nawet nie spodziewałeś!

Nabędziesz cech, które umożliwią Ci zostanie duszą towarzystwa - staniesz się bardziej błyskotliwy, spontaniczny, otwarty i rozmowny, a inni ludzie zaczną odwzajemniać te reakcje. Kobiety będą za Tobą szalały, a mężczyźni zaczną traktować Cię z respektem i często podziwem.

Sexual Attraction zbawiennie wpłynie nie tylko na Twoje życie towarzyskie, ale również zawodowe. Jako doceniony facet świadomy własnej wartości będziesz postrzegany jako silna i godna zaufania osobowość, z której zdaniem należy się liczyć i która powinna mówić, a nie słuchać. Od tej chwili masz szansę na posiadanie w swych rękach kontroli nad sytuacją, niezależnie od tego czy jesteś akurat na randce, czy na spotkaniu biznesowym.

Twoja kobieta dojrzy w Tobie swojego prywatnego superherosa, a Ty poczujesz się bardziej męski niż kiedykolwiek dotychczas.

Feromony należy stosować jak ulubione perfumy i aplikować w miejscach dla takowych charakterystycznych.

Pojemność: 15 ml
Producent: Sexual Attraction

Skład:
- Alfa Androstenol
- Beta-Androstenol
- Androstenon
- Androstadienon

Specyfiką feromonów jest indywidualny wpływ na każdego użytkownika i odbiorcę.

Napisz opinię
2016-05-24 14:14:28 - Luke

Feromony to jest to, gdy szuka się sposobu na większą pewność siebie.

2016-06-21 21:26:36 - Karol

Feromony pomagają w uwodzeniu. A przede wszystkim podnoszą poczucie własnej wartości. Zatem z większą odwagą podchodzi się do kobiet, które stają się przyjaźniejsze.

2017-05-16 21:10:50 - Grzesiek

To zapach dla prawdziwych mężczyzn. Jestem bardzo zadowolony. Polecam.

2017-11-19 12:32:03 - Anna

Kupiłam na prezent, trochę w ramach ciekawostki, ale jako kobieta widzę po swoim facecie wyraźny efekt. Inaczej odbieram pewne zachowania, więc z czystym sumieniem mogę panom polecić.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...