Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: So Sexual

Żel poślizgowy z aloesem, pochodzący z serii SoSexual, idealnie sprawdzi się zarówno w przypadku mężczyzn jak i kobiet.

Wyprodukowany został na bazie wody, dlatego jest bezpieczny w stosowaniu, przy tym doskonale nawilżając miejsca intymne.

Jest to lubrykant opracowany przez największych specjalistów, co czyni go produktem najwyższej jakości. Wspomoże nie tylko kobiety zmagające się z problemem suchości miejsc intymnych, ale również pomoże parom odkryć nowe doznania w sypialni, o których zapomnieli, bądź ich nigdy jeszcze nie przeżyli.

Lubrykant nawilżający, wzbogacony o aloes będzie doskonały nawet dla osób mających bardzo wrażliwą skórę, mających problem z doborem odpowiednich dla siebie preparatów, które nie wywołają niepożądanych reakcji.

Poza wyciągiem z aloesu (który ma działanie kojące i regenerujące), w preparacie znaleźć można mnóstwo cennych witamin, takich jak: A, B1,  B2, B5, B12, C oraz E.

Ponadto, żel ma właściwości przeciwzapalne.

Żel poślizgowy z aloesem daje obojgu partnerom niesamowite doznania seksualne. Bez problemów może być stosowany w połączeniu z prezerwatywami (nie obniżając przy tym skuteczności ich działania jako środa antykoncepcyjnego). Żel może posłużyć również do nawilżania wielu rodzajów gadżetów erotycznych.

Użytkowanie żelu intymnego jest niezwykle proste i przyjemne. Samą aplikację produktu partnerzy mogą potratować jako pewnego rodzaju grę wstępną - według własnych potrzeb i fantazji.

Należy nanieść niewielką ilość żelu poślizgowego z aloesem bezpośrednio na miejsce intymne, prezerwatywę bądź erotyczny gadżet.

Choć żel z aloesem SoSexual to produkt wysokiej jakości, bazujący na najlepszych naturalnych składnikach, to jednak przed pierwszym użyciem należy wykonać próbę uczuleniowa. Wystarczy niewielką ilość preparatu nanieść na przedramię. Jeśli nie pojawi się jakakolwiek reakcja, można z powodzeniem podjąć się użytkowania żelu.

Pojemność: 150 ml

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.