Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN
Producent: Casual

Casual Yellow to zmysłowe perfumy z dodatkiem feromonów, dzięki którym mężczyźni oszaleją na Twoim punkcie.

Szukasz prawdziwej miłości?
Szukasz przelotnego romansu?
Szukasz niewinnego flirtu?
Szukasz pewności siebie?
Szukasz docenienia?
Szukasz ognia w Waszej sypialni?
Szukasz towarzystwa?
Szukasz przebojowości?
Szukasz zmian?

To nieistotne, której z wymienionych rzeczy szukasz, ważne jest, że znajdziesz ją z produktem firmy WPJ International. Casual Yellow sprawi, że Twoje życie towarzyskie ulegnie diametralnym zmianom, a Ty znacznie rozszerzysz wachlarz swoich umiejętności w relacjach międzyludzkich.  

Dzięki zawartemu w perfumach afrodyzjakowi w postaci feromonów zaczniesz otaczać się mężczyznami, wśród których z całą pewnością znajdzie się ten, który spełni Twoje oczekiwania i zrealizuje Twoje potrzeby. A jeśli ten jedyny mężczyzna już od dawna jest obok Ciebie, ale ostatnio między Wami się nieco ochłodziło, teraz masz niepowtarzalną szansę z powrotem wzniecić płomień, który znajdował się miedzy Wami. Twój ukochany szybko przypomni sobie jak piękną i seksowną jesteś kobietą!

Bycie docenioną przez otoczenie sprawi, że całkowicie zmieni się Twoja siła przebicie - teraz, czując się atrakcyjną i niezależną kobietą, udowodnisz wszystkim swoją wartość. Nie będzie problemem wyjście przed szereg, czy zostanie duszą towarzystwa. Studia, praca, casting - w każdej dziedzinie życia poradzisz sobie wybornie.

Dzięki Casual Yellow wcale nie musisz się zmieniać! Wystarczy, że za ich pomocą delikatnie podpowiesz ludziom, że jeszcze nie docenili Twoich walorów. Teraz w końcu zrozumieją, jak wspaniałą kobietą jesteś i będą to odbierać, zgodnie z prawdą, jako reakcję całkowicie naturalną.

Ich stosowanie jest bardzo proste - aplikujesz je jak każde inne perfumy. Skuteczność Casual Yellow będzie najwyższa, kiedy znajdzie się na skórze szyi, dekoltu, za uszami, na nadgarstkach czy zgięciach łokciowych.

Pojemność: 50 ml
Producent: WPJ International

Nuta zapachowa Casual Yellow od WPJ International przypomina COCO Mademoiselle od COCO Chanel.


Napisz opinię
2015-01-11 12:18:05 - magda

Pachną bardzo ładnie i rzeczywiście przypominają do złudzenia słynne Coco. A na facetów działają jak trzeba;)

2015-06-05 08:48:14 - Anka45

bardzo fajnie pachną, to moje ulubione feromony.

2016-01-12 16:29:25 - Kasjana

Bardzo podoba mi się ten produkt z tego względu że nikt nawet nie podejrzewa że pod postacią perfum mogą się kryć feromony, dla mnie świetne rozwiązanie

2016-01-14 19:43:43 - Łucja S.

Perfumy z feromonami to naprawdę nowość na rynku. Co prawda stężenie feromonów jest dużo mniejsze niż powiedzmy w normalnej postaci, ale dzięki temu nie boję się, że przesadzę z tym specyfikiem. W tych perfumach mam do czynienia z optymalnym stężeniem

2016-01-22 12:14:44 - Łucja S.

Perfumy z feromonami to naprawdę nowość na rynku. Co prawda stężenie feromonów jest dużo mniejsze niż powiedzmy w normalnej postaci, ale dzięki temu nie boję się, że przesadzę z tym specyfikiem. W tych perfumach mam do czynienia z optymalnym stężeniem

2016-05-18 12:27:33 - Max

Feromony działają cuda dla poczucia własnej wartości i poprawiają sposób postrzegania przez otoczenie.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...