Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: LOVELY LOVERS

AQUA EXTREME Lube 150ml to wyjątkowy, niezwykle wydajny żel na bazie wody, wspomagający suchość miejscy intymnych. Sklep Świat Doznań poleca.

Można używać go bez ograniczeń (ze względu na jego neutralne pH. Żel  na bazie wody AQUA EXTREME Lube jest niezwykle wydajny i jedwabiście gładki. Dodatkowo nie pozostawia tłustych i nieestetycznych plam.

AQUA EXTREME Lube to intymny żel o wielu pozytywnych cechach. Za największe zalety tego produktu, bez wątpienia można uznać:
-brak pojawiających się po aplikacji produktu plam,
-brak uczucia lepkości, powodującej uczucie dyskomfortu,
-właściwości zapobiegające nieprzyjemnym podrażnieniom i otarciom,
-zapewnienie ekstremalnego poślizgu, dającego obojgu partnerom dużą przyjemność z wzajemnej bliskości,
-bezpieczeństwo stosowania
-możliwość łączenia z prezerwatywą
-niezwykle wydaje nawilżenie,
-nadaje się do bezpiecznego stosowania wraz z silikonowymi akcesoriami erotycznymi,

- niska cena, ekstremalna jakość i wydajność.

AQUA EXTREME Lube to produkt idealny dla wszystkich tych, którym zależy na uczuciu solidnego nawilżenia, niezwykle zbliżonego do tego naturalnego.

Można wyróżnić trzy główne zastosowania, przy których AQUA EXTREME Lube okaże się być produktem wręcz nie do zastąpienia. Żel sprawdzi się przede wszystkim:
-w czasie długiego i niezwykle intensywnego stosunku, dzięki temu, że formuła żelu jest nie tylko gęsta, ale również bardzo wydajna; bez wątpienia AQUA EXTREME jest w stanie zaspokoić nawet tych najbardziej wymagających, pożądających intensywnego nawilżenia;
-przy wszelkiego rodzaju intymnych zabawach, nawet takim, którym jest dość daleko do klasycznego stosunku seksualnego;
-przy nawilżaniu wszelkiego rodzaju erotycznych gadżetów. AQUA EXTREME Lube to żel stworzony na bazie wodny, co sprawia, że jest on bezpieczny w stosowaniu wszelkiego rodzaju erotycznych gadżetów.

Jak stosować lubrykanty? Stosowanie lubrykantu AQUA EXTREME Lube jest niezwykle proste, między innymi dzięki wygodnemu opakowaniu z pompką, która umożliwia optymalne dozowanie ilości produktu.

Przed użyciem, należy pamiętać o tym, by przekręcić pompkę do pozycji OPEN, a po nałożeniu odpowiedniej dawki żelu do pozycji CLOSE. Dzięki temu, znacznie obniżone zostaje ryzyko, że produkt wyleje się przy przypadkowym upadku. Żel może być stosowany wielokrotnie w ciągu dnia. Kup już dzisiaj, gwarantujemy satysfakcję.

 

* Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Choć stworzony został wyłącznie na bazie bezpiecznych i naturalnych składników, to jednak przed pierwszym jego użyciem warto przeprowadzić próbę uczuleniową. W tym celu należy nanieść niewielką ilość produktu na wewnętrzną część przedramienia. Jeśli pojawi się jakakolwiek reakcja alergiczna, niestety nie należy podejmować się stosowania AQUA EXTREME Lube.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.
Zaloguj się
2015-05-21 06:34:33 - m&m

idealne nawilżenie, zero tarcia, polecamy

2017-04-24 13:22:45 - Salomon

Faktycznie jest to produkt, który zasłużył sobie na laur konsumenta. A jednym z tych szczęśliwych konsumentów jestem ja. Wygodny, przyjazny. Warto.

2017-08-31 13:07:35 - Ela

Coś dla kochanków, którzy lubią się dobrze bawić. Dzięki temu produktowi będą się bawić jeszcz lepiej! Bardzo wydajna opcja.