Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: LaCroy Chemicals

THE EDGE - feromony zapachowe idealne dla prawdziwego mężczyzny!

Perfumy z feromonami The Edge to produkt wyróżniający się wysoką jakością oraz wyjątkową efektywnością. Dzięki tym feromonom zapachowym dla mężczyzn szybko poprawisz swój status społeczny i zawodowy, robiąc przy tym ogromne wrażenie na kobietach. Masz szansę zostać prawdziwym samcem alfa, który jest gotowy do przejęcia roli lidera i posiadania prawa do kontroli nad sytuacją w swoich rękach.

Wpływ feromonów podkreśli Twoją osobowość, eksponując atuty i walory, które w oczach innych ludzi uczynią Cię męskim i silnym. Zaczniesz budzić respekt, rozkochiwać w sobie kobiety i dostrzegać podziw ze strony mężczyzn. Inni będą chcieli Cię słuchać i brać Twoje zdanie pod uwagę. Kup je jeszcze dziś, a nasz sklep zadba byś jutro mógł rozpocząć realizację swoich projektów. Tylko dzięki The Edge możesz stworzyć swój wizerunek dominującego mężczyzny, znakomicie się przy tym bawiąc, a cena za Twoje szczęście nie powinna grać roli!

Zastanawiasz się, czy rzeczywiście potrzebujesz The Edge?
- chcesz uwodzić kobiety i kontrolować flirt, jak na mężczyznę przystało?
- chcesz wzmocnić swoją osobowość?
- chcesz być bardziej pewny siebie?
- chcesz się najzwyczajniej w świecie dobrze bawić?

Jeżeli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, The Edge to produkt stworzony z myślą o Tobie!

The Edge to gwarancja świeżego i męskiego zapachu, który przyciągnie do Ciebie kobiety, a wysokie stężenie zawartych w tym produkcie feromonów pozwoli Ci je zahipnotyzować i owinąć wokół palca.

Jak stosować feromony: Atomizer daje możliwość dyskretnej i szybkiej aplikacji w każdym miejscu i w każdej chwili. Wydajny flakon pozwala na ponad 200 aplikacji!

Czas zostać silnym i niezależnym mężczyzną z klasą!


Parametry techniczne:
Pojemność: 25 ml
Dozownik: Atomizer
Stężenie: 0.1 mg/ml
Aplikowana doza płynu: 113 mcl
Producent: LaCroy

 

Nuty zapachowe - klasyczna ziołowa mieszanka w nowoczesnym wydaniu: piżmowo - ambrowa baza, wetiweria, drewno dębu, mech leśny, cytrusy, mentol,

 

Jak działają feromony zawarte w formule:

 

  • Androstenon - wpływa w pierwszej kolejności na wztrost Twoje bezpośredniości w połaczeniu z pewnością siebie, które zostaną zauważone. Mężczyzna nim "pachnący" od razu jest odbierany przez kobiety jako bardziej atrakcyjny.
  • 2 nieujawniane przez producenta aktywne feromony, chronione patentem. 

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Feromony zawarte w formule: 

    Androstenon

  • Pojemność (w ml): 

    25

Zaloguj się
2015-06-05 08:01:24 - Mateuszek103

bardzo wydajny, używam tylko na wielkie wyjścia. I widzę, że zapach działa na dziewczyny! Na pewno kupię następne opakowanie

2016-01-12 16:26:18 - KrystianN

Fajny zapach nie jest jakiś odstraszający a wręcz taki delikatny, co bardzo mi się spoboało :) Pozostaje mi tylko polecić ten produkt

2016-01-27 12:01:16 - KrystiaN

Fajny zapach nie jest jakiś odstraszający a wręcz taki delikatny, co bardzo mi się spoboało :) Pozostaje mi tylko polecić ten produkt