Wczytuję dane...

LaCroy Chemicals

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Feromony to niewidzialne sygnały, które emituje i odbiera każdy organizm w celu poinformowania podświadomości o potencjalnej chęci nawiązania kontaktu. Substancje te determinują jakość relacji z drugą osobą – pewnie niejednokrotnie zastanawialiście się, dlaczego jednych lubicie bardziej, a innymi po prostu nie jesteście zainteresowani? Odpowiedzią na to pytanie są właśnie naturalnie wytwarzane feromony, które nieco straciły na znaczeniu z powodu postępu technologicznego. Spowodował on, że bezpośrednie kontakty twarzą w twarz nie są już tak istotne, jednak świat nauki postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom miłośników podrywu i flirtu i stworzył syntetyczne odpowiedniki feromonów.

Nie da się ukryć, że kosmetyki erotyczne powinna wyróżniać jakość i efektywność. W trosce o satysfakcję każdego klienta, postanowiliśmy współpracować wyłącznie z dystrybutorami produktów najlepszych marek i tak w naszej ofercie znalazły się feromony zapachowe i feromony bezwonne od LaCroy Chemicals. Jedne z najbardziej popularnych niewidzialnych afrodyzjaków na świecie – NPA i BTB – zostały opracowane właśnie przez LaCroy Chemicals, czyli firmy będącej gwarancją skuteczności.

Feromony od LaCroy Chemicals to jednak nie tylko perspektywa niezwykle udanych podbojów miłosnych, ale również niepowtarzalna szansa na przeprowadzenie szeregu zmian w swoim życiu. Skutki działanie feromonów odczują potencjalni partnerzy lub partnerki, współpracownicy, kontrahenci czy szefostwo, ale nawet... wy! Od tej chwili możecie stać się znacznie bardziej przebojowi i spontaniczni, co z pewnością bardzo korzystnie wpłynie na wasz wizerunek. Ogromną zaletą feromonów od LaCroy Chemicals jest fakt, że są to substancje bezwonne, zatem nikt nie zorientuje się, jak kapitalnie podregulowaliście jego podświadomość!

Jeśli kiedykolwiek marzyliście o roli autorytetu, duszy towarzystwa, samca alfa bądź silnej i niezależnej kobiety, to niezależnie od potrzeb już od teraz możecie uczynić wasze życie takim, jak sobie wyśniliście. Feromony zapachowe od LaCroy Chemicals mogą zastąpić wam perfumy, stając się codziennym zapachem przewodnim, natomiast feromony bezwonne doskonale komponują się z nutą zapachową waszych ulubionych kosmetyków.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, w którym znajdują się wyłącznie najlepsze feromony zapachowe i feromony bezwonne spod szyldu LaCroy Chemicals. Ludzie na całym świecie nie mogą się mylić, a życie jest zdecydowanie zbyt krótkie, żeby nie skorzystać ze wszystkich oferowanych przez nie perspektyw.