Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: LaCroy Chemicals

Od dziś Wasze ulubione NPA dostępne jest również w wersji z atomizerem! Dla wszystkich miłośników NPA, którzy stosowali NPA bezpośrednio na skórę bądź ubranie, producent stworzył NPA do bezpośredniego stosowania.

 

Jak stosować feromony?

 

Wygoda i precyzja stosowania. Mały, praktyczny flakon. Ułatwiona aplikacja: 1 psiknięcie = 1 kropla standardowego NPA. Do bezpośredniego użycia.

 

NPA Touch dla kobiet (12 ml) to unikatowe feromony, które działają niemal natychmiast po ich aplikacji. Jest to produkt, który pochodzi od renomowanego producenta. Bardzo szybko zdobył popularność i uznanie wśród użytkowniczek z całego świata. 

 

Co to feromony?

 

Feromony pozwalają wydobyć z nas wszystkie atuty osobowości. Są źródłem nieograniczonej pewności siebie - to właśnie dzięki niej możemy osiągnąć wszystko to, co sobie zaplanujemy. Nie musimy bać się reakcji otoczenia.

 

Składniki zawarte w feromonach sprawiają, że osoby znajdujące się wokół nas zaczynają postrzegać naszą osobę, jako jednostkę dominującą. Możemy sterować ich reakcjami oraz zachowaniem. To nasz odrodzony urok powoduje, że otoczenie zaczyna zachowywać się w pożądany przez nas sposób. Taka "władza" przekłada się na każdy aspekt naszego życia. Możemy o wiele lepiej nim sterować, gdyż feromony niwelują bariery w postaci strachu, czy też wstydu.

 

Oczywiście zmiana naszego charakteru to tylko pośrednie działanie produktu. Gdy zaczynamy czuć się docenione oraz zauważone, to zapominamy o kompleksach. To właśnie one w dużej mierze są źródłem naszego lęku przed otoczeniem. Nawet mała dawka feromonów sprawia, że wydobywa się z nas siła i motywacja do działania. Wszystko to mamy w sobie, jednak często jest to nieodkryte.

 

Feromony NPA Touch poprawiają również relację z płcią przeciwną. Dzięki nim żaden mężczyzna nam się nie oprze. Znajdziemy się w centrum uwagi. To my będziemy wybierać towarzysza spośród tłumu zabiegających o nasze względy kandydatów. Wystarczy, że kupiszdziś  ten niepozorny flakonik w sklepie Świat Doznań, a już jutro będziesz rozpylać aurę seksualnej bogini.

 

Feromony sprawiają, że mamy w sobie "to coś", co przyciąga mężczyzn jak magnes. Ciągnie ich do nas, pomimo tego, że nie potrafią odpowiedzieć na pytanie, dlaczego tak jest?
To jest właśnie największa moc feromonów. Tworzą one magiczną więź, której nie można opisać za pomocą słów. Rozbudzają pożądanie, a także są przyczyną chemii, pojawiającej się między dwoma osobami.
Jest to zjawisko niezrozumiałe, jednak niezwykle fascynujące. To podstawa każdej udanej relacji z mężczyzną. Feromony zwiększają naszą atrakcyjność w oczach innych osób. Stajemy się dla nich celem, który za wszelką cenę pragną zdobyć. Oczywiście to my decydujemy o tym, komu damy się upolować.
NPA Touch daje nam pełną swobodę i komfort wyboru. To my rozdajemy karty i to do nas należy ostanie słowo.

 

Feromony NPA Touch pozytywnie oddziałują nie tylko na kontakty z mężczyznami. Są one przydatne również podczas spotkań biznesowych, negocjacji, szkolnych egzaminów, pracy zespołowej, rozmów kwalifikacyjnych, a także wielu innych sytuacji. Warto mieć buteleczkę zawsze przy sobie, aby użyć produktu, kiedy będzie taka potrzeba.

 

Pamiętajmy o tym, aby nie przesadzać z ilością specyfiku, gdyż efekt może być odwrotny do zamierzonego. Dzieje się tak dlatego, że możliwe jest przedawkowanie feromonów - w NPA skondensowana jest nieposkromiona moc, stąd niech nie zdziwi Cię ich cena, która podyktowana jest wysokimi kosztami wyprodukowania prawdziwych feromonów w warunkach laboratoryjnych.

 

Stężenie feromonów w NPA Touch jest wysokie, dzięki czemu wystarczy jedno naciśnięcie pompki. Najlepiej zaaplikować produkt na szyję, dekolt, nadgarstki, czy też ubrania. Produkt utrzymuje się długo, dzięki czemu jest bardzo wydajny. Mała buteleczka wystarczy nam na kilkadziesiąt aplikacji.

 
Specyfikacja:
 • Opakowanie: 12ml w szklanym flakonie z atomizerem
 • Zawartość feromonów: 2mg
 • Stężenie: 0.17 mg/ml
 • Wydajność: 80 aplikacji
 • Aplikowana doza płynu: 150mcl / 1 psiknięcie
 • Ilość feromonów w 1 aplikacji: 25mcg (odpowiada 1 kropli standardowego NPA)
 • Skład NPA Touch Woman: Estratetraenol oraz dwie strzeżone przez producenta substancje.
 • Producent: LaCroy Chemicals, Republika Południowej Afryki.

 

Feromony zawarte w formule:

 • Estratetraenol - działa pobudzająco na samą użytkowniczkę, zaś mężczyznom w pobliżu daje poczucie obcowania z kobietą pełną seksualnej energii.
 • Dwie substancje aktywne chronione patentem.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Proszę mieć na uwadze, że silnie skoncentrowane feromony w chwilę po aplikacji dają odczuwalną woń składników będących nośnikiem substancji aktywnej, która po kilku minutach się ulatnia. Sugerujemy korzystanie z feromonów w połączeniu z dotąd używanymi perfumami.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

 • Feromony zawarte w formule: 

  Estratetraenol

 • Pojemność (w ml): 

  12