Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Quality Sex Lab

Wzbudzanie pożądania u kobiet oraz szacunku u przedstawicieli tej samej płci, leży w naturze każdego prawdziwego mężczyzny.

 

Kiedyś, zawarte w ludzkim zapachu substancje, zwane feromonami służyły właśnie do tego celu. Rozwój cywilizacji, ale także zwiększone tempo życia sprawiły, że feromonów w codziennym życiu jest coraz mniej.

 

Służą też one nieco odmiennym celom, niż było to w przypadku naszych przodków. Z pomocą przychodzi w tej sytuacji produkt od firmy Quality Sex Lab. Dzięki niemu każdy mężczyzna może spełnić wszystkie swoje pragnienia. Kup SoHot Men feromony zapachowe dla mężczyzn w naszym sklepie - wysoka jakość, sprawdzone produkty, niska cena, błyskawiczna wysyłka.


 

Feromony w życiu codziennym i w pracy

Używanie feromonów So Hot, podniesie atrakcyjność seksualną w oczach płci przeciwnej - każdego, stosującego je mężczyzny.
Feromony subtelnie wpływają na podświadomość osób otaczających ich użytkownika. Dzięki temu, wydaje się on bardziej atrakcyjny, pewny siebie i bardziej swobodny. Zwiększa się też szansa na to, że poznanie nowej kobiety nie ograniczy się wyłącznie do rozmowy. Bardziej otwarta, przyjaźnie nastawiona do świata postawa, którą można osiągnąć dzięki stosowaniu feromonów, zdecydowanie ułatwia kontakty zarówno z kobietami, jak i innymi mężczyznami.


 

Feromony dla mężczyzn to także propozycja dla Panów będących już w stałym związku. Zastosowanie ich w codziennym życiu pomoże na nowo wzbudzić zainteresowanie seksualne partnerki, a także podsyci ogień w życiu intymnym partnerów.

 

Bardzo często mężczyźni stosujący feromony szybciej pną się po drabinie kariery, zarabiają więcej, są postrzegani jako lepsi, bardziej godni zaufania - pracownicy. Feromony, dodają również pewności siebie samemu użytkownikowi i wpływają pozytywnie na jego samopoczucie. 

 

Wysoka jakość na dłużej

Opakowanie feromonów SoHot jest niewielkie, ale niezwykle wydajne. Przy codziennym stosowaniu jedna buteleczka wystarcza na sześć do dziewięciu miesięcy. Wszystko dzięki temu, że feromony przygotowane przez firmę Quality Sex Lab są niezwykle skoncentrowane. Już niewielka ich ilość wykazuje pożądane działanie. Ze względu na to, że są to feromony w postaci koncentratu, opakowanie ma postać niewielkiej buteleczki z zakraplaczem. Można je więc mieć zawsze ze sobą i używać zależnie od potrzeb w danej sytuacji.

 

SoHot feromony zapachowe dla mężczyzn zostały stworzone specjalnie z myślą o klientach, którzy lubią się bawić się zapachami i dobierać je do indywidualnych upodobań, sytuacji czy nastroju. Feromony zapachowe wspomagają dobre samopoczucie i podkreślającymi indywidualne cechy ich użytkownika.

 

Wygodne opakowanie sprawia, że używanie feromonów jest niezwykle proste.

 

Dane techniczne:

 • Opakowanie: szklany flakon z zakraplaczem
 • Pojemność: 10 ml
 • Wydajność: 370 kropel
 • Zawartość feromonów: 4 mg
 • Stężenie feromonów: 0,4 mg/ml
 • Ilość feromonów w 1 kropli: 10,8 mcg
 • Stosowanie: 1-6 kropel dziennie, najlepiej na najbardziej ukrwione na ciele miejsca
 • Średni czas użytkowania przy codziennym stosowaniu: 6-9 miesięcy

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

 • Pojemność (w ml): 

  10

Zaloguj się
2016-01-14 09:51:36 - Dominik

Feromony są stężone i z pewnością nie można powiedzieć, że są rozcieńczane w przeciwieństwie do tych w postaci spray'u. Naprawdę silnie działają i można przesadzić, bo zazwyczaj wystarcza parę kropel. Ja byłem zadowolony z efektu.

2017-09-27 21:44:12 - Sic

Wystarczy kropelka by poczuć się jak super man. Każdy mężczyzna powinien tego spróbować!