Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN
Producent: Quality Sex Lab

Feromony SoHot Men


Najlepszy sposób, by być zawsze w centrum uwagi.


Feromony to substancje zapachowe, w których zawarta jest cała informacja o nas – przede wszystkim o tym, czy jesteśmy atrakcyjnymi partnerami prokreacyjnymi. Pierwotnie za ich pomocą nieświadomie przesyłaliśmy dane na temat naszej witalności i możliwościach rozrodczych. Jednym słowem o tym, jakimi będziemy partnerami życiowymi. Natomiast w dzisiejszych czasach, pod wpływem szybko przebiegających zmian społecznych, feromony mogą być subtelną wskazówką, kim warto się zainteresować pod kontem seksualnym czy towarzyskim. Używający feromonów, to osoby pamiętające, o naszym naturalnym pochodzeniu i potrafiące to pochodzenie wykorzystać do własnych celów.


Silnie stężone feromony najwyższej jakości – SoHot od renomowanego producenta kosmetyków erotycznych Quality Sex Lab.


Czy nie zastanawialiście się nigdy nad tym, dlaczego ktoś z pozoru niezbyt pociągający, ma z niewyjaśnionych przyczyn tak duże powodzenie u płci przeciwnej? Często odpowiedź tkwi właśnie w tym czymś, co nazywamy „zwierzęcym magnetyzmem” - czyli w naturalnym zapachu. A być może to powodzenie ma  właśnie podłoże w stosowaniu z premedytacją feromonów? Może ktoś, kto skutecznie podrywa czy manipuluje innymi, zwyczajnie używa feromonów i świadomie ingeruje we własną aurę. Warto się nad tym przez chwilę zastanowić – być może także szukasz sposobu, by bez problemu zdobywać sympatię innych.


Co możesz zyskać stosując feromony SoHot:

 • co najmniej większe zainteresowanie swoją osobą płci przeciwnej

 • respekt przedstawicieli tej samej płci

 • lepsze samopoczucie dzięki właściwościom poprawiającym nastrój


SoHot w życiu towarzyskim

Stań się osoba pewną siebie i towarzyską, a przez to znacznie atrakcyjniejszą. Dzięki feromonom SoHot bez trudu będziesz w centrum uwagi w każdej sytuacji. Z łatwością nawiążesz kontakt z kim tylko będziesz mieć ochotę, a dzięki zapachowi, który z łatwością w sposób nieświadomy i natychmiastowy podniesie Twoje notowania, ten pierwszy kontakt przerodzi się w coś więcej. Osoby stosujące na co dzień feromony są postrzegane jako osoby otwarte, bezpośrednie, przyjazne pozytywnie nastawione do świata. Takie wrażenie jest związane z właściwościami zawartymi SoHot poprawiającymi samopoczucie użytkownika. Wysyłaj jasny i bezpośredni komunikat, że to właśnie Ty jesteś samcem Alfa!

SoHot w pracy.

Od lat wiadomo, że stosowanie silnie stężonych feromonów często przekłada się na sukces zawodowy. Łatwiej dzięki nim o awans, o podwyżkę, o posłuch u przełożonych i respekt podwładnych. Doświadczeni użytkownicy feromonów właśnie w nich upatrują przyczyn sukcesu podczas długotrwałych negocjacji, rozwiązania konfliktów z klientami czy dostawcami, czy ewidentnego polepszenia relacji ze współpracownikami. Krótko mówiąc, używając feromonów SoHot wyrośniesz na prawdziwego lidera, z którego zdaniem wszyscy się liczą i za którym pójdą w ogień.

Dane techniczne:

 • Opakowanie: szklany flakon z zakraplaczem
 • Pojemność: 10 ml
 • Wydajność: 370 kropel
 • Zawartość feromonów: 4 mg
 • Stężenie feromonów: 0,4 mg/ml
 • Ilość feromonów w 1 kropli: 10,8 mcg
 • Stosowanie: 1-6 kropel dziennie
 • Średni czas użytkowania przy codziennym stosowaniu: 6-9 miesięcy

Jeśli interesujesz się tematyką feromonów lub masz jakieś pytania pytania to musisz zapoznać się z artykułem na naszym blogu.

Napisz opinię
2016-01-14 09:51:36 - Dominik

Feromony są stężone i z pewnością nie można powiedzieć, że są rozcieńczane w przeciwieństwie do tych w postaci spray'u. Naprawdę silnie działają i można przesadzić, bo zazwyczaj wystarcza parę kropel. Ja byłem zadowolony z efektu.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...