Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN
Producent: Quality Sex Lab

Last Longer Gel 150ml

Last Longer Gel - żel przedłużający stosunek - 150 ml

                                      

 

Działa natychmiast po zastosowaniu i jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia!

 
Korzyści płynące ze stosowanie tego suplementu dla mężczyzn:

  • dłuższy stosunek
  • mocniejsza erekcja
  • bardziej intensywny orgazm
  • kontrola nad wytryskiem
  • bardzo dobry poślizg i nawilżenie penisa

 

Działanie Last Longer Gel:

Unikalna formuła została stworzona po to, aby uczynić seks dłuższym i bardziej intensywnym. Suplement diety korzystnie wpływa na życie łóżkowe użytowników, zapewniając większą satysfakcję zarówno mężczyźnie, jak i jego partnerce. Jego działanie polega na delikatnym zmniejszeniu wrażliwości penisa, robiąc to jednak na tyle subtelnie, że nie ma to żadnego wpływu na osiąganą przyjemność i satysfakcję osoby stosującej preparat. Dodatkowo Last Longer Gel poprawia ukrwienie penisa, czyniąc przez to erekcję mocniejszą, a orgazm - dłuższym i niezapomnianym.

 

          

Last Longer Gel jest bez dwóch zdań jednym z najbardziej efektywnych preparatów tego typu w Polsce. Działa błyskawicznie po użyciu, wystarczy ledwie kilka kropel tego niesamowicie wydajnego suplementu i można cieszyć się efektami, które przerosną oczekiwania wszystkich potrzebujących mężczyzn. Koniec ze wstydem i niezadowoloną partnerką - teraz oboje będziecie bardzo usatysfakcjonowani!

Dla kogo przeznaczony jest Last Longer Gel?

Last Longer Gel to suplement dla mężczyzn, którzy borykają się z problemem przedwczesnego wytrysku. Jest to dość wstydliwy problem, który dotyka wielu cierpiących przez to mężczyzn. Nie dość, że jest to dość wstydliwe, to jeszcze czyni partnerkę niezadowoloną i bardzo niekorzystnie wpływa na samopoczucie obojga. Z tym preparatem możecie zapomnieć o szybkim końcu stosunku, teraz poznacie seks, o jakim dotychczas mogliście tylko pomarzyć!

                                                           

Jak stosować:

Wmasować niewielką ilość suplementu w penisa na kilka minut przed stosunkiem. Last Longer może być substytutem żelu poślizgowego i nie ma przeciwwskazań, aby używając go, korzystać z prezerwatywy.

 

Produkt testowany dermatologicznie, w pełni bezpieczny dla zdrowia i zgłoszony w KSIoK.


Wyprodukowano w Unii Europejskiej

 

O producencie:

Quality Sex Lab to marka, która produkuje preparaty erotyczne bardzo wysokiej jakości. Dzięki tym bezpiecznym dla zdrowia środkom możesz zwiększyć libido, powiększyć penisa, opóźnić wytrysk czy zintensyfikować doznania. 

 

Quality Sex Lab = Zawsze Udany Sex.

 * Należy mieć na uwadze, że suplementy nie działają jednakowo na każdego. Jest to uzależnione od indywidualnych predyspozycji i organizmu człowieka, w związku z czym nasza firma nie może zagwarantować osiągnięcia konkretnych efektów.

* Może zaistnieć różnica pomiędzy kolorem otrzymanego produktu, a tym zaprezentowanym na ilustracjach - nie wpływa to jednak na działanie preparatu.

 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...