Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Quality Sex Lab

Feromony SoHot Women - perfumy z feromonami dla kobiet

 

Najlepszy sposób, by być zawsze w centrum uwagi

 

Feromony to substancje zapachowe, w których zawarta jest cała informacja o nas – przede wszystkim o tym, czy jesteśmy atrakcyjnymi partnerami prokreacyjnymi. Pierwotnie za pomocą feromonów, nieświadomie przesyłaliśmy dane na temat naszej witalności i możliwości rozrodczej. Jednym słowem o tym, jakimi będziemy partnerami życiowymi. Natomiast w dzisiejszych czasach, pod wpływem szybko przebiegających zmian społecznych, feromony mogą być subtelną wskazówką, kim warto się zainteresować pod kątem seksualnym lub towarzyskim. Używający feromonów, to osoby pamiętające, o naszym naturalnym pochodzeniu i potrafiące to wykorzystać.

 

Silnie stężone feromony najwyższej jakości – SoHot feromony damskie od renomowanego producenta kosmetyków erotycznych Quality Sex Lab

 

Czy nie zastanawialiście się nigdy nad tym, dlaczego ktoś z pozoru niezbyt pociągający ma (z niewyjaśnionych przyczyn) tak duże powodzenie u płci przeciwnej? Często odpowiedź tkwi właśnie w tym czymś, co nazywamy „zwierzęcym magnetyzmem” - czyli w naturalnym zapachu. A być może to powodzenie ma  właśnie podłoże w stosowaniu z premedytacją feromonów? Może ktoś, kto skutecznie podrywa, czy manipuluje innymi, zwyczajnie używa feromonów i świadomie ingeruje we własną aurę. Warto się nad tym przez chwilę zastanowić – być może także szukasz sposobu, by bez problemu zdobywać sympatię innych.

 

Co możesz zyskać stosując feromony SoHot:

 • co najmniej większe zainteresowanie Twoją osobą płci przeciwnej

 • respekt przedstawicieli tej samej płci

 • lepsze samopoczucie dzięki właściwościom poprawiającym nastrój

 

SoHot w życiu towarzyskim

Stań się osobą pewną siebie i towarzyską, a przez to znacznie atrakcyjniejszą. Dzięki feromonom SoHot bez trudu będziesz w centrum uwagi w każdej sytuacji. Z łatwością nawiążesz kontakt z kim tylko będziesz mieć ochotę, a dzięki zapachowi, który z w sposób nieświadomy i natychmiastowy podniesie Twoje notowania, ten pierwszy kontakt przerodzi się w coś więcej. Osoby stosujące na co dzień feromony są postrzegane jako osoby otwarte, bezpośrednie, przyjazne pozytywnie nastawione do świata. Takie wrażenie jest związane z właściwościami zawartymi SoHot poprawiającymi samopoczucie użytkownika. Wysyłaj jasny i bezpośredni komunikat, że to właśnie Ty jesteś samicą Alfa!

 

SoHot w pracy

Od lat wiadomo, że stosowanie silnie stężonych feromonów często przekłada się na sukces zawodowy. Łatwiej dzięki nim o awans, o podwyżkę, o posłuch u przełożonych i respekt podwładnych. Doświadczeni użytkownicy feromonów właśnie w nich upatrują przyczyn sukcesu podczas długotrwałych negocjacji, rozwiązywania konfliktów z klientami czy dostawcami, a także ewidentnego polepszenia relacji ze współpracownikami. Krótko mówiąc, używając feromonów SoHot wyrośniesz na prawdziwą liderkę, z której zdaniem wszyscy się liczą i za którą pójdą w ogień.

 

Dane techniczne:

 • Opakowanie: szklany flakon z zakraplaczem
 • Pojemność: 10 ml
 • Wydajność: 370 kropel
 • Zawartość feromonów: 4 mg
 • Stężenie feromonów: 0,4 mg/ml
 • Ilość feromonów w 1 kropli: 10,8 mcg
 • Stosowanie: 1-6 kropel dziennie, najlepiej na najbardziej ukrwione miejsca na ciele
 • Średni czas użytkowania przy codziennym stosowaniu: 6-9 miesięcy
 
 
Feromony, gdzie kupić? Skoro już trafiłaś do naszego sklepu, to odnalazłaś miejsce odpowiednie. Mamy w ofercie wszystkie najlepsze produkty z tej kategorii, a dzięki wieloletniej współpracy ze sprawdzonymi dostawcami cena jest u nas zawsze korzystna.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

 • Pojemność (w ml): 

  10

Zaloguj się
2016-01-15 13:47:55 - kilanka

Bardzo ładny zapach, bardzo mi się podoba. Fermony są może w mniejszym stężeniu ale chociaż nie stwarzają ryzyka zbyt wielkiego powodzenia ;-) Mnie osobiście bardzo się podobają, polecam ten produkt.

2016-01-17 19:42:12 - kilanka

Bardzo ładny zapach, bardzo mi się podoba. Fermony są może w mniejszym stężeniu ale chociaż nie stwarzają ryzyka zbyt wielkiego powodzenia ;-) Mnie osobiście bardzo się podobają, polecam ten produkt.

2017-01-30 16:41:56 - Ewelinka

Lepsze samopoczucie w małej buteleczce. Zawsze warto mieć ją pod ręką, choć bez przesady. Stężenie tych feromonów jest naprawdę spore.

2017-05-11 20:11:48 - Megi

Nigdy nie byłam do końca przekonana o co chodzi z tymi feromonami – dopóki nie poznałam tych. Są fantastyczne! Zakochałam się w nich od pierwszego spryskania i mój mężczyzna chyba tez:).