Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN
Producent: LOVELY LOVERS

LOVELY LOVERS BeMINE - bezzapachowe feromony dla kobiet, które chcą być jeszcze bardziej zmysłowe

Feromony bezwonne LOVELY LOVERS BeMINE to produkt najwyższej jakości, dzięki którego właściwościom kobiety mogą roztoczyć w swoim otoczeniu aurę niezwykle fascynującej namiętności. Niezależnie od sposobu, w jaki chcesz wykorzystać działanie tego preparatu, może on bardzo pozytywnie wpłynąć na różne płaszczyzny Twojego życia - miłosną, towarzyską czy zawodową.


Dlaczego LOVELY LOVERS BeMINE są tak skuteczne? Przede wszystkim dlatego, że potęguje efektywność feromonów, które wydziela organizm każdego człowieka. Produkt ten idealnie sprawdzi się w Twoim przypadku, jeżeli:

  • podrywanie mężczyzn i flirtowanie z nimi na Twoich zasadach to coś, o czym marzysz,
  • chcesz, żeby faceci w końcu docenili Twoje prawdziwe piękno,
  • byłaby Ci na rękę poprawa codziennych relacji międzyludzkich,
  • marzysz o staniu się bardziej pewną siebie i przebojową,
  • nie masz nic przeciwko polepszeniu się Twojej sytuacji zawodowej i zyskanie w oczach współpracowników odpowiedniej renomy i szacunku,
  • lubisz być osobą decyzyjną i dominować w danej grupie.

 

LOVELY LOVERS BeMINE to ogromna szansa w postaci rosnącego zainteresowania ze strony mężczyzn. Tylko Ty możesz zdecydować, którym z nich pozwolisz się do siebie zbliżyć. A pamiętaj, im bliżej Ciebie znajdzie się facet, tym mocniej odczuje on wpływ feromonów!
Dzięki zastosowaniu bezwonnej formuły, LOVELY LOVERS BeMINE możesz stosować w połączeniu ze swoimi ulubionymi perfumami. Skutki działania feromonów zawartych w tym najwyższej jakości produkcie mogą być odczuwalne nawet do 12 godzin. Nie dość, że są niewyczuwalne za pomocą węchu, to jeszcze nie da się ich zobaczyć i nie pozostawiają plam. LOVELY LOVERS BeMINE są całkowicie przebadane, dzięki czemu są zupełnie bezpieczne dla zdrowia, pomimo bardzo wysokiej koncentracji feromonów.SPOSÓB UŻYCIA:
Wystarczy nanieść 3-4 krople na szyję (również na kołnierzyk), skronie, nadgarstki (oraz zegarek) czy pościel. Dzięki temu feromony będą skuteczne w każdej sytuacji.

Pojemność: 10 ml

 


Napisz opinię
2016-01-14 19:38:06 - Maria91

Bezwonne feromony są idealne dla takiej skóry jak moja, nie podrażnia jej i można zaobserwować po czasie ich działanie, bardzo mi się to podoba, polecam

2016-01-14 20:28:16 - Maria91

Bezwonne feromony są idealne dla takiej skóry jak moja, nie podrażnia jej i można zaobserwować po czasie ich działanie, bardzo mi się to podoba, polecam

2017-11-22 13:43:49 - Mochito

Małe i dyskretne opakowanie. Zapach też cię nie zdradzi, bo feromony są bezwonne, mozna je zatem swobodnie łączyć z ulubionymi perfumami czy nutą zapachową dezodorantu - bez szkody dla działania.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...