Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: LOVELY LOVERS

LOVELY LOVERS BeMINE - bezzapachowe feromony dla kobiet, które chcą być jeszcze bardziej zmysłowe

Feromony bezwonne LOVELY LOVERS BeMINE to produkt najwyższej jakości, dzięki któremu kobiety mogą roztoczyć aurę niezwykle fascynującej namiętności. Niezależnie od sposobu, w jaki chcesz wykorzystać działanie tego preparatu, może on bardzo pozytywnie wpłynąć na różne płaszczyzny Twojego życia - miłosną, towarzyską czy zawodową.


Dlaczego LOVELY LOVERS BeMINE są tak skuteczne? Przede wszystkim dlatego, że potęgują efektywność feromonów, które wydziela organizm każdego człowieka. Produkt ten idealnie sprawdzi się w Twoim przypadku, jeżeli:

  • podrywanie mężczyzn i flirtowanie z nimi na Twoich zasadach to coś, o czym marzysz,
  • chcesz, żeby mężczyźni w końcu docenili Twoje prawdziwe piękno,
  • byłaby Ci na rękę poprawa codziennych relacji międzyludzkich,
  • marzysz o staniu się bardziej pewną siebie i przebojową,
  • nie masz nic przeciwko polepszeniu się Twojej sytuacji zawodowej i zyskaniu w oczach współpracowników odpowiedniej renomy i szacunku,
  • lubisz być osobą decyzyjną i dominować w danej grupie.

 

LOVELY LOVERS BeMINE to ogromna szansa w postaci rosnącego zainteresowania ze strony mężczyzn. Tylko Ty możesz zdecydować, którym z nich pozwolisz się do siebie zbliżyć. A pamiętaj, im bliżej Ciebie znajdzie się mężczyzna, tym mocniej odczuje on wpływ feromonów!
Dzięki zastosowaniu bezwonnej formuły, LOVELY LOVERS BeMINE możesz łączyć ze swoimi ulubionymi perfumami. Skutki działania feromonów zawartych w tym najwyższej jakości produkcie mogą być odczuwalne nawet do 12 godzin. Nie dość, że są niewyczuwalne za pomocą węchu, to jeszcze nie da się ich zobaczyć i nie pozostawiają plam. LOVELY LOVERS BeMINE zostały całkowicie przebadane, dzięki czemu wiadomo, że są bezpieczne dla zdrowia, pomimo bardzo wysokiej koncentracji feromonów.SPOSÓB UŻYCIA:
Wystarczy nanieść 3-4 krople na szyję (również na kołnierzyk), skronie, nadgarstki (oraz zegarek) czy pościel. Dzięki temu feromony będą skuteczne w każdej sytuacji.

Pojemność: 10 ml

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Napisz opinię
2016-01-14 19:38:06 - Maria91

Bezwonne feromony są idealne dla takiej skóry jak moja, nie podrażnia jej i można zaobserwować po czasie ich działanie, bardzo mi się to podoba, polecam

2016-01-14 20:28:16 - Maria91

Bezwonne feromony są idealne dla takiej skóry jak moja, nie podrażnia jej i można zaobserwować po czasie ich działanie, bardzo mi się to podoba, polecam

2017-11-22 13:43:49 - Mochito

Małe i dyskretne opakowanie. Zapach też cię nie zdradzi, bo feromony są bezwonne, mozna je zatem swobodnie łączyć z ulubionymi perfumami czy nutą zapachową dezodorantu - bez szkody dla działania.