Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: system jo

Świetna jakość, wysoka wydajność i dobry skład – poznaj System JO H2O Lubricant 60 ml i kup sobie prezent!

 

System JO H2O Lubricant to profesjonalny lubrykant na bazie wody, który posiada świetnie opracowany skład. Ten bazuje na glicerynie roślinnego pochodzenia, która zapewnia jeszcze lepszy poślizg i nawilżenie. Ów nawilżenia trwa również dłużej. To nie wszystko, ponieważ System JO H2O Lubricant jest bardzo prosty w użyciu. Prosto czyści się go wodą. Opinie użytkowników doceniają wydajność tego produktu. Dochodzi do tego atrakcyjna cena. Nasz sklep zapewnia, że System JO H2O Lubricant to świetny wybór!

 

Pragniemy zaznaczyć, że proponowany System JO H2O Lubricant to doskonały wodny lubrykant do prezerwatyw, a także gadżetów erotycznych, nawet wykonanych z silikonu.

 

W buteleczce znajduje się 60 ml System JO H2O Lubricant. Ten lubrykant na bazie wody został poddany wszelkim koniecznym testom jakości i spełnia wymagające normy.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.