Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Pjur (GE)

Żel intymny Pjur Woman Nude to produkt na bazie wody – idealny dla Ciebie!

 

Lubrykant Pjur Woman Nude jest specyfikiem najwyższej jakości. Możesz być pewna, że spotęguje Twoje doznania i zapewni idealny poślizg. Specjaliści z firmy Pjur z troski o komfort kobiet, stworzyli specjalny produkt do nawilżania miejsc intymnych, którego specjalna formuła została dostosowana do delikatnej, kobiecej skóry. Wszelkie testy dermatologiczne zapewniają pełne bezpieczeństwo użytkowania. Żeby dostarczyć Ci przeżycia pełne komfortu – lubrykant nie wysycha i nie klei się. Ponadto jest niezwykle wydajny i wygodny! Pozwól sobie na pełny rozkwit miłości dzięki żelowi intymnemu Pjur Woman Nude.

 

Żel intymny Pjur Woman Nude to naturalny produkt, który idealnie nadaje się do użytku wraz z wszelkiego rodzaju gadżetami erotycznymi. Chcesz cieszyć się pełnią doznań? Zamów Pjur Woman Nude już teraz, a nie będziesz zawiedziona. Twoja sypialnia może stać się świątynią rozkoszy. Kupując ten produkt możesz być pewna przeżycia niezapomnianych nocy i nie tylko. Ten produkt może się okazać idealnym prezentem, a może po prostu środkiem do codziennego użytku – Ty decydujesz! By było Ci jeszcze przyjemniej – produkt został pozbawiony smaku oraz zapachu, przez co będziesz mogła się skupić tylko i wyłącznie nas swojej rozkoszy! Wypróbuj już teraz!

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...