Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: system jo

Twoje zabawy z drugą połówką będą jeszcze słodsze – kup System JO Candy Shop H2O Cotton Candy Lubricant 60 ml!

 

System JO Candy Shop H2O Cotton Candy Lubricant to bardzo dobry lubrykant na bazie wody o smaku waty cukrowej. Żel intymny przede wszystkim wyróżnia się swoimi walorami smakowymi i zapachem, jednak opinie ekspertów doceniają również jego bezpieczny skład, bazujący na naturalnych ekstraktach. Formuła została pozbawiona parabenów i cukru, a przy tym System JO Candy Shop H2O Cotton Candy Lubricant ma 0 kalorii! Nasz sklep serdecznie poleca!

 

Cena System JO Candy Shop H2O Cotton Candy Lubricant jest niska, jak za tę jakość. Przypominamy, że żel intymny może być stosowany z zabawkami erotycznymi i prezerwatywami. To idealny pomysł na urozmaicenie chwil z drugą połówką!

 

Opakowanie zawiera 60 ml System JO Candy Shop H2O Cotton Candy Lubricant. Żel intymny o smaku waty cukrowej poddano wymaganym testom jakości.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.