Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: system jo

Idealne urozmaicenie igraszek z drugą połówką! Kup System JO Tri Me Triple Pack Flavors, a nie pożałujesz!

 

System JO Tri Me Triple Pack Flavors to wyjątkowy zestaw lubrykantów smakowych 3 x 30 ml. Jakie smaki czekają na Ciebie? Jest to truskawka, owoce tropikalne i arbuz. To idealny upominek dla miłośników seksu oralnego. Skład żeli jest wyjątkowo udany – bazuje na glicerynie roślinnego pochodzenia i naturalnych ekstraktach. Formuła nie posiada dodatków w postaci sztucznych słodzików i cukru. Jeśli chcesz, możesz mieszać smaki ze sobą, a uzyskasz jeszcze ciekawszy efekt. Cena System JO Tri Me Triple Pack Flavors jest adekwatna do jakości.

 

Zestaw lubrykantów owocowych może być stosowany z prezerwatywami i zabawkami erotycznymi.

 

Opakowanie zawiera zestaw lubrykantów smakowych 3 x 30 ml. Lubrykanty owocowe System JO Tri Me Triple Pack Flavors zostały poddane koniecznym testom jakości, dlatego nasz sklep serdecznie poleca!

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.