Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

LibiGel - suplement dla kobiet w postaci żelu zwiększającego libido i intensywność doznań

 

Jeśli stałaś się nieco oziębła w sypialni i nie potrafisz cieszyć się pięknem seksu jak wcześniej, właśnie znalazłaś doskonałe rozwiązanie Twoich problemów.

 

LibiGel to kompleksowa pomoc dla kobiet, które chcą poprawić swoje życie seksualne i zapewnić sobie doznania, o jakich dotychczas nawet nie śniły.

 

LibiGel

 • zwiększy Twoje libido,
 • wpłynie korzystnie na krążenie krwi w sferach intymnych, co zintensyfikuje odczuwaną rozkosz,
 • rozgrzeje,
 • gwarantuje efekt subtelnego mrowienia,
 • pomoże zapewnić optymalne nawilżenie,
 • da szansę na stymulację znacznie silniejszą niż dotychczas!

 

LibiGel to niezapomniany orgazm i rozkosz o jakiej dotąd nawet nie śniłaś!

 

LibiGel może pełnić rolę lubrykantu, gdyż, jako żel nawilżający, świetnie zapobiega podrażnieniom i otarciom. Ponadto, jego PH jest neutralne dla kobiecych sfer intymnych.

 

LibiGel to wyjątkowo efektywny suplement dla kobiet, które potrzebują pobudzenia i rozgrzania. Jeśli macie ochotę, możecie znacznie skrócić grę wstępną, zwiększając spontaniczność i odczuwając namiętność dwudziestolatków!

 

Dodatkową korzyścią wynikającą ze stosowania LibiGel, jest pielęgnacja stref intymnych, których wygląd poprawi się dzięki nawilżającym, regenerującym i odżywiającym własciwościom niektórych składników. Wyjątkowy suplement dla kobiet, przeciwdziałający otarciom i podrażnieniom, łagodzący mikrourazy i zapobiegający infekcjom stref intymnych.

 

Na kobiece libido i intensywność odczuwanej przyjemności wpływa szereg czynników, wśród których można wyróżnić między innymi nastrój oraz układy - hormonalny, krwionośny i nerwowy.

 

Aby zwiększyć podniecenie i uzyskać optymalne odprężenie, unikatowa receptura LibiGel opiera się na dwóch składnikach aktywnych:

 • L-ARGININA
  • reguluje ciśnienie krwi
  • zwiększa przepływ krwi
  • zwiększa wrażliwość stref intymnych
 • ŻEŃ-SZEŃ
  • pobudza
  • powoduje wzrost wydolności, zarówno fizycznej, jak i psychicznej
  • poprawia nastrój
  • niweluje odczucie stresu
  • korzystnie wpływa na proces odtruwania organizmu
  • zwiększa popęd płciowy


Tak wiele korzyści po niewygórowanej cenie. W naszym sklepie możesz kupić wszystkie skuteczne suplementy diety dostępne na rynku. Ważne jest przy tym, że LibiGel został wyprodukowany na bazie wody, dzięki czemu można z niego korzystać, używając jednocześnie prezerwatyw i akcesoriów erotycznych. LibiGel nie pozostawia plam.

 

SPOSÓB UŻYCIA:
Niewielką ilość LibiGel wmasować w wargi sromowe i łechtaczkę, poczekać do wchłonięcia i cieszyć się udaną grą wstępną lub stosunkiem. Poprzez regularne stosowanie tego żelu możliwe jest uzyskanie jeszcze lepszych efektów. 

 

* Przed pierwszym użyciem LibiGel zaleca się przeprowadzenie testu alergicznego - niewielką ilość zaaplikować na skórę przedramienia. Jeśli wystąpi jakakolwiek reakcja alergiczna, powinno się przerwać stosowanie. Każda kobieta jest wyjątkowa, zatem LibiGel może działać z różną intensywnością, jak na suplement przystało. Wszystko uzależnione jest między innymi od cech organizmu danej kobiety, czy jej trybu życia. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

Zaloguj się
2015-05-06 23:58:14 - Nina

Ciekawe czy orgazm będzie aż tak duży jak piszą

2015-06-05 08:39:53 - Agnieszka33

dzięki niemu mam silniejsze orgazmy! SUPER!!!

2016-01-23 18:17:12 - Łucja1992

Żel przypadł mi do gustu bardzo dobry produkt

2016-02-21 13:56:42 - Małgośka

Na pewno jest to jeden z lepszych produktów z tej kategorii. Warto go przetestować, zwłaszcza że nie jest drogi. Dobrze nawilża i faktycznie rozgrzewa.

2016-08-12 11:06:00 - Nora

Łączy w sobie żel potęgujący rozkosz z lubrykantem. Bardzo fajny, pomaga szybciej odczuć przyjemność.

2016-09-30 16:27:40 - Julita

Wreszcie produkt wysokiej jakości również dla kobiet. Dodatkowo szybka i sprawna dostawa.

2017-01-16 15:33:31 - Kleopatra

Kuszący produkt, którego producent wiele obiecuje. Nam kobietom przydaje się jednak przynajmniej raz na jakiś czas małe wsparcie w prowadzeniu życia intymnego.