Wczytuję dane...

Żele na libido u kobiet

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Wbrew pozorom, problem z zaburzeniami libido dotyka przedstawicieli obu płci. U Pań może powodować to dodatkowe, nieprzyjemne efekty, w postaci osłabienia naturalnego nawilżenia miejsc intymnych. Doskonałym rozwiązaniem tych problemów są żele pobudzające libido u kobiet. Ich stosowanie nie tylko pobudza, ale również gwarantuje odpowiednie nawilżenie. Dzięki nim kontakty seksualne znów staną się prawdziwą przyjemnością.

Sposób działania żeli pobudzających

Żele na libido u kobiet, dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego, działają przede wszystkim pobudzająco. Naturalne składniki, które stanowią ich podstawę, zwiększają ukrwienie kobiecych miejscy intymnych i dzięki temu, zapewniają większą ochotę na seks. Użycie żelu pobudzającego zapewnia również częstsze oraz bardziej intensywne orgazmy. Ze względu na to, są idealnym rozwiązaniem zarówno dla kobiet zmagających się z problemem obniżonego libido, jak i tych, które chcą zwiększyć przyjemność czerpaną z intymnych zbliżeń.
Dodatkową zaletą żeli jest ich działanie nawilżające. Jest ono niezwykle ważne. Zapewnia ochronę przed urazami i otarciami, a także zapewnia zwiększone doznania partnerowi. Żele nadają się również idealnie do zabaw w pojedynkę.
Ich skład pozwala na wykorzystanie ich zarówno w połączeniu z prezerwatywą, jak i różnego rodzaju zabawkami erotycznymi.
Poszczególni producenci, opracowując skład swoich suplementów zadbali o to, aby były one bezpieczne w użytkowaniu, a jednocześnie wspomagały naturalną florę kobiecych miejsc intymnych.

Efekty działania żeli pobudzających dla kobiet

Stosowanie żeli pobudzających libido u kobiet, przede wszystkim zwiększa ochotę na seks. Panie wykorzystujące je w sypialni są bardziej pobudzone i odczuwają większą przyjemność płynącą z igraszek z parterem lub przy wykorzystaniu erotycznych gadżetów. Odczuwane orgazmy są zdecydowanie częstsze i dużo bardziej intensywne. Dzięki zastosowaniu żelu, wydłuża się także czas trwania stosunku.
Dodatkowe nawilżenie, jakie zapewnia zastosowanie żelu, pozwala także uniknąć nieprzyjemnych doznań, mikrourazów i otarć. Wpływa to zdecydowanie pozytywnie na odczuwaną przyjemność.
Działanie rozgrzewające i pobudzające żeli wpływa także na wrażliwość stref intymnych na dotyk. Zastosowanie ich więc sprawia, że intymne zbliżenia stają się jeszcze bardziej satysfakcjonujące.

Szeroka oferta naszego sklepu została stworzona z myślą o indywidualnych potrzebach klientek. Dostępne żele pobudzające, to m.in: Libidizer, Libido Up, LibiGel, Intim Gel, PlayWoman, czy Aqua Orgasm Gel.
Ich działanie opiera się na odpowiednim nawilżeniu i pobudzeniu kobiecych miejsc intymnych.
Interesującym i jedynym w swoim rodzaju jest żel Lovely Lovers Tight Up. Produkt ten działa na zasadzie podobnej do pozostałych, jednak użyte w jego składzie substancje, dodatkowo powodują uelastycznienie ścianek pochwy oraz jej zacieśnienie. Dzięki temu, znacząco zwiększa przyjemność odczuwaną zarówno przez kobietę, jak i jej partnera.