Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: system jo

Doskonała receptura, idealne nawilżenie i świetny smak – kup System JO H2O Lubricant Peach 30 ml już dziś!

 

System JO H2O Lubricant Peach to bardzo dobry lubrykant na bazie wody o smaku brzoskwini. Opinie użytkowników doceniają nie tylko jego właściwości jadalne oraz zapach, ponieważ produkt cieszy się swoją popularnością głównie ze względu na świetny skład. Ten jest oparty na glicerynie roślinnego pochodzenia, a także naturalnych ekstraktach. Co ważne, dzięki temu lubrykant brzoskwiniowy jest bardzo wydajny. Formuła jest też pozbawiona dodatków, takich jak cukry, czy sztuczne słodziki. System JO H2O Lubricant Peach wyróżnia atrakcyjna cena. Nasz sklep poleca!

 

Lubrykant o smaku brzoskwini System JO H2O Lubricant Peach może być z powodzeniem stosowany z prezerwatywami, jak i zabawkami erotycznymi, nawet tymi silikonowymi.

 

W opakowaniu znajduje się 30 ml System JO H2O Lubricant Peach. Lubrykant na bazie wody o smaku brzoskwini przeszedł pomyślnie wszelkie wymagane testy jakości.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.