Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: system jo

Idealne nawilżenie i naturalny skład – kup System JO For Her Agape Lubricant Warming 60 ml już teraz!

 

System JO For Her Agape Lubricant Warming to rozgrzewający lubrykant na bazie wody dla kobiet, który wyróżnia się nie tylko wspomnianą właściwością, ale też także niezwykłą wydajnością. To nie wszystko, ponieważ uczucie rozgrzania następuje po kontakcie ze skórą, bez konieczności pocierania. Rozgrzewający żel intymny dla kobiet posiada skład pozbawiony gliceryny, parabenów i glikolu. Formuła ma na celu imitowanie naturalnej, damskiej lubrykacji. Cena System JO For Her Agape Lubricant Warming jest wyjątkowo niska, jak za tę jakość, dlatego nasz sklep poleca.

 

System JO For Her Agape Lubricant Warming może być stosowany z zabawkami erotycznymi i prezerwatywami.

 

Butelka zawiera 60 ml System JO For Her Agape Lubricant Warming. Rozgrzewający lubrykant bez silikonu został poddany licznym testom jakości.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.