Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: system jo

Lubrykant na bazie wody System JO H2O lubricant 240 ml to produkt, który powstał z myślą o osobach mających problemy z naturalnym nawilżeniem. Opinie o tym produkcie potwierdzają, że jest to lubrykant najwyższej jakości - do jego produkcji wykorzystano glicerynę pochodzenia zwierzęcego. Dzięki temu nawilżenie i poślizg są bardziej intensywne i długotrwałe. Cena produktu od JO H2O Original zachęca do zakupu. Internetowy sklep Świat Doznań umożliwia wygodne i szybkie zaopatrzenie się w różnego rodzaju gadżety i akcesoria erotyczne. Kup lubrykant na bazie wody od JO H2O Original i ciesz się intensywniejszymi doznaniami płynącymi z penetracji.

 

Lubrykant wodny JO H2Original – same zalety 

 

Lubrykant na bazie wody 240 ml to produkt, który warto mieć. Wykorzystać go możesz nie tylko w przypadku problemów z naturalnym nawilżeniem. Używanie lubrykantu stanowi ciekawe urozmaicenie życia erotycznego. Ułatwia też aplikację różnych zabawek erotycznych, zarówno tych przeznaczonych do użytku waginalnego, jak i analnego, ponieważ odbyt nie nawilża się tak dobrze, jak pochwa. 

 

Wśród zalet produktu należy wymienić również fakt, że lubrykant nie zostawia śladów na ubraniach, pościeli ani bieliźnie.

 

Zastosowanie:

 

Lubrykant na bazie wody JO H2O Original świetnie się sprawdzi jako środek do masażu. Intymnego lub nie.

 

Formuła produktu została opracowana w taki sposób, że bez problemu możesz go używać podczas stosunku z prezerwatywą. Dodatkowo lubrykant jest bezpieczny dla zabawek erotycznych wykonanych z silikonu i plastiku ABS.

 

Dane techniczne:

 

  • skład - gliceryna, woda, guma celulozowa, metyloparaben, propyloparaben, 
  • pojemność - 240 ml, 
  • nie zostawia śladów, 
  • bezpieczny w użyciu, 
  • można używać w połączeniu z prezerwatywami oraz zabawkami wykonanymi z silikonu lub ABS.