Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: system jo

Doskonały produkt dla najbardziej wymagających – kup System JO For Her Agape Lubricant już teraz!

 

System JO For Her Agape Lubricant to profesjonalny lubrykant na bazie wody, którego formuła została stworzona w taki sposób, by naśladować naturalną, damską lubrykację. Skład jest bardzo prosty, łagodny i pozbawiono go gliceryny, parabenów i glikolu. Opinie wielu użytkowniczek potwierdzają, że jest to najlepszy lubrykant dla kobiet! System JO For Her Agape Lubricant intensywnie nawilża i zapewnia optymalny poślizg, a do tego bardzo łatwo go zmyć wodą. Cena lubrykanta jest zaskakująco niska, jak za tę jakość. Serdecznie polecamy!

 

Nasz sklep przypomina, że System JO For Her Agape Lubricant to żel na bazie wody, dlatego można go stosować z wszystkimi gadżetami erotycznymi na rynku.

 

W opakowaniu znajduje się 120 ml System JO For Her Agape Lubricant. Lubrykant dla kobiet przeszedł wszelkie wymagane testy jakości.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.