Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: SWISS NAVY

Swiss Navy to firma z bardzo bogatym, wieloletnim doświadczeniem. W jej szeregach pracują jedynie najlepsi technolodzy. Nic więc dziwnego, że ich produkty cieszą się ogromnym powodzeniem na całym świecie.

Jednym z produktów Swiss Navy, jest cieszący się dużym uznaniem wśród wielu par, rozgrzewający żel, umieszczony w niewielkim opakowaniu (pojemność 29.5 ml) idealnie wpasowującym się w każdy bagaż/torebkę, a cena jest przy tym równie maleńka.

Swiss Navy żel rozgrzewający 29.5ml jest produktem wysokiej jakości,  wyprodukowanym w oparciu o najlepsze składniki i najwyższe standardy produkcyjne. Kup już dziś i się przekonaj. Poza właściwościami doskonale nawilżającymi miejsca intymne, lubrykant posiada również właściwości rozgrzewające, znacząco poprawiające doznania w czasie stosunku seksualnego. Krótko mówiąc, seks z tym lubrykantem mógłby trwać wiecznie.

Rozgrzewające działanie żelu oparte jest na uwrażliwieniu powierzchni skóry na dotyk i inne bodźce charakterystyczne dla sfery seksualnej. Wystarczy już niewielka ilość żelu, aby móc się w pełni cieszyć efektem rozgrzania, stymulującym do miłosnych igraszek. Nasz sklep gwarantuje satysfakcję.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

Zaloguj się
2015-01-25 15:37:44 - mirka

Opakowanie bardzo poręczne, można z niego wygodnie skorzystać. Skuteczność żelu naprawdę bardzo dobra. Rozgrzewa, nawilża.