Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: system jo

Świetna jakość wykonania oraz ciekawe właściwości czekają na Ciebie – kup System JO H2O Lubricant Cool 120 ml!

 

System JO H2O Lubricant Cool to bardzo dobrze wykonany produkt, który nieprzypadkowo zdobywa tak dobre opinie. Jest to bowiem wodny lubrykant chłodzący, dlatego zapewni jeszcze ciekawsze wrażenia, niż zwyczajny żel nawilżający. Na uwagę zasługuje bezpieczny skład tego lubrykanta, który bazuje na glicerynie roślinnego pochodzenia. Jest bardzo wydajny, a do tego łatwo się go zmywa. Przy tym wszystkim chłodzący lubrykant na bazie wody System JO H2O Lubricant Cool ma atrakcyjna cenę.

 

Proponowany przez nasz sklep System JO H2O Lubricant Cool można stosować z prezerwatywami i każdego rodzaju zabawkami erotycznym, również tymi stworzonymi z silikonu. Serdecznie polecamy!

 

W butelce znajduje się 120 ml System JO H2O Lubricant Cool. Chłodzący lubrykant na bazie wody został poddany różnego rodzaju testom jakości.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.