Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: SWISS NAVY

Żel rozgrzewający Swiss Navy – wysoki standard i niesamowite doznania!

 

Lubrykant wodny Swiss Navy to produkt premium nawilżający miejsca intymne o właściwościach rozgrzewających. Chcesz poczuć się wyjątkowo, chcesz tego dla swojego partnera? Kup teraz, jest to produkt dla Ciebie. Specjalna formuła sprawia, że już najmniejsza ilość żelu zapewni przyjemne ciepło. Mimo wodnej bazy jest wydajny tak jak żele silikonowe, a cena jest niższa!

 

System pompujący ułatwi stosowanie. Ten produkt pozwoli wejść Ci w zupełnie nowy wymiar rozkoszy! Nowoczesna formuła zapewni idealne nawilżenie oraz poślizg, dzięki czemu możesz pożegnać się z otarciami i podrażnieniami okolic intymnych. Ponadto, lubrykant Swiss Navy Warming można bezpiecznie stosować z prezerwatywami oraz najróżniejszymi gadżetami erotycznymi. Przygotuj się na niezapomniane, niesamowite doznania! Nasz sklep je gwarantuje!

 

Ten intymny żel rozgrzewający to nie tylko produkt efektywny, ale również bezpieczny. Lubrykant przeszedł wszelkie testy, żeby spełnić międzynarodowe wymogi. Z tym żelem na bazie wody nie musisz się niczego bać. Musisz go wypróbować!

 

MD Science Lab/ SWISS NAVY jest firmą o kilkunastoletnim doświadczeniu. Tworzy ją grupa wyśmienitych specjalistów, którzy chcą, by do konsumenta trafił produkt najwyższej jakości. Produkty są testowane i zgodne z międzynarodowymi standardami.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

Zaloguj się
2015-02-14 17:05:20 - inka

Żel rzeczywiście daje efekt rozgrzania. Do tego ma wygodny dozownik. Pompka pozwala uzyskać tyle preparatu ile potrzeba, a do tego jest naprawdę higieniczna