Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: lelo (se)

LELO Lubrykant osobisty 75ml to preparat najwyższej jakości, stworzony w oparciu o staranie dobrane i wyselekcjonowane składniki. Jest niezwykle skuteczny w swoim działaniu, spełniając nawet te najbardziej wyszukane i wysokie wymagania. Dzięki temu, że produkt został tak starannie przygotowany, jest bezpieczny w stosowaniu.

Lubrykant osobisty LELO  to produkt zapewniający najwyższy poziom komfortu w czasie zbliżenia, potęgując tym samym osiągane w jego czasie doznania.

W jego składzie poza wodą, znajduje się wiele cennych dla pożycia intymnego składników (między innymi aloes, znany ze swoich właściwości kojących i łagodzących oraz pobudzający wyciąg z guarany i żeń szenia).

LELO Lubrykant jest bezzapachowy, więc osoby nielubiące zbyt intensywnych woni w produktach intymnych, będą w pełni usatysfakcjonowane.

Ponadto, lubrykant ma neutrale dla skóry pH, a to w praktyce oznacza, że korzystać bez obaw o wystąpienie niepożądanych działań, można nawet kilkukrotnie w ciału dnia. Lubrykant osobisty może być stosowany również w zestawieniu z prezerwatywami oraz niektórymi zabawkami erotycznymi (najlepiej pochodzącymi  od marki LELO).

LELO Lubrykant osobisty 75ml, zawiera między innymi składniki, takie jak:
-woda,
-hydroceluloza,
-sok z liści aloesu,
-wyciąg z guarany,
-wyciąg z żeń-szenia,
-PEG-45M,
-kwasek cytrynowy.

Lubrykant jest preparatem o długotrwałym działaniu. Dzięki swojej konsystencji wchłania się bardzo powoli, pozwalając partnerom znacznie dłużej cieszyć się z wzajemnej, cielesnej bliskości. Jest to niezastąpiony środek nawilżający, który doskonale sprawdzi się w spełnianiu wielu fantazji w sypialni, bez ryzyka pojawienia się bolesnych podrażnień czy otarć.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement.