Wczytuję dane...

Prezerwatywy Skyn

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Do czołowych marek w produkcji prezerwatyw na świecie należy, cieszący się dobrą renomą, SKYN. Główną misją firmy jest stworzenie antykoncepcji, która zamiast dzielić, łączy kochanków. W tym celu prezerwatywy SKYN przez lata były modyfikowane i testowane, w efekcie czego są to jedne z najcieńszych prezerwatyw dostępnych na rynku. Użytkownicy, którzy wybierają SKYN, jako największą zaletę zgodnie wybierają uczucie towarzyszące podczas stosunku. Albowiem prezerwatywa SKYN jest tak precyzyjnie cienka, że doskonale dopasowuje się do każdego kształtu członka i co najważniejsze, sprawia wrażenie jakby zupełnie jej nie było. 

 

SKYN: Jeszcze bliżej. Jeszcze mocniej. 

Niekwestionowane uczucie bliskości i jeszcze mocniejsze doznania to drugie imię marki SKYN. Poza tym jest to jeden z najważniejszych powodów, dla których warto wypróbować właśnie te prezerwatywy. Poznaj naprawdę intymne doznania seksualne, jednocześnie ciesząc się bezpieczeństwem. Kondomy SKYN dostępne są w różnych odsłonach, co gwarantuje, że każdy użytkownik może wybierać odpowiednie zabezpieczenie, zgodne z własnymi preferencjami. 

 

Wszystkie produkty wykonane są z autorskiego materiału SKYNFEEL™, opracowanego w laboratoriach SKYN. Jest to zaskakująco miękkie i cienkie tworzywo, które równocześnie zapewnia doskonałą ochronę. SKYNFEEL™, dzięki znakomicie opracowanej formule, umożliwia jeszcze bardziej intymne doznania seksualne i znacznie lepsze uczucie bliskości, zapewniając tym samym większą satysfakcję seksualną dla obojga kochanków. 

 

Dostępne na rynku produkty z linii SKYNFEEL™, odpowiadają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających mężczyzn. Szeroka oferta pozwala na dobór odpowiedniego rodzaju prezerwatyw, a także na eksperymentowanie w sypialni. 

 

Najbardziej popularnym i jednocześnie najczęściej kupowanym produktem marki SKYN są prezerwatywy SKYN ORIGINAL. Zapewniają one bardzo naturalne uczucie podczas zbliżeń intymnych i dlatego są tak chętnie wybierane. Prezerwatywy zostały wykonane z innowacyjnego materiału SKYNFEEL™, który jest maksymalnie cienki i odpowiednio miękki, by minimalizować uczucie dyskomfortu podczas stosunków seksualnych. Ultracienka prezerwatywa wykonana z najwyższej jakości lateksu jest produktem zapewniającym absolutne bezpieczeństwo. Szerokość wynosi 53 mm.

 

Kolejna interesująca propozycja marki SKYN to prezerwatywy SKYN ELITE, wykonane z tego samego materiału SKYNFEEL™. Są jeszcze cieńsze niż SKYN ORIGINAL i dodatkowo nawilżane, by poprawić jakość i komfort użytkowania. Co najważniejsze, zapewniają niezwykle naturalne doznania. Szerokość wynosi 53 mm.

 

SKYN posiada w szerokiej ofercie także produkty potęgujące doznania seksualne. Jednym z najbardziej popularnych produktów tego typu są prezerwatywy SKYN INTENSE FEEL. Ich powierzchnia jest pofalowana, a dodatkowe wypustki powodują intensywniejsze doznania i niewyobrażalną przyjemność. Szerokość wynosi 53 mm.

 

Natomiast osoby lubujące się w prezerwatywach nawilżanych, koniecznie powinny wypróbować prezerwatywy SKYN EXTRA NAWILŻANE. Specjalny, wyjątkowo delikatny środek nawilżający zapewnia maksimum komfortu i działa o 40% dłużej niż konkurencyjne środki nawilżające. Efekt ten udało się uzyskać poprzez połączenie niezwykłego materiału SKYNFEEL™ i specjalnej formuły lubrykantu. Produkt jest przeznaczony dla osób, które pragną cieszyć się produktami marki SYKN, jednak potrzebują dodatkowego nawilżenia, by uzyskać pełny komfort podczas stosunku. Szerokość 53 mm.

 

Dużo większe i zarazem równie wygodne SKYN LARGE, dedykowane są mężczyznom, którzy potrzebują więcej miejsca niż standard. Wydłużona prezerwatywa o zwiększonej średnicy 56 mm zapewnia dodatkowy komfort, bez uczucia ucisku. 

 

Poszukiwacze wyjątkowych doznań powinni wypróbować specjalny produkt – SKYN SELECTION PACK. Jest to zestaw prezerwatyw dla osób, które chcą spróbować wszystkiego. Wewnątrz znajdziemy prezerwatywy z serii takich jak: SKYN ORIGINAL, SKYN EXTRA LUBRICATED oraz SKYN INTENSE FEEL. Szerokość wynosi 53 mm.

 

Marka SKYN w swej szerokiej ofercie posiada także popularne produkty aromatyzowane, jak na przykład SKYN COCKTAIL CLUB. Jedne z najchętniej wybieranych prezerwatyw w przez kobiety. Prezerwatywy z tej serii są aromatyzowane w całości i występują w smakach znanych koktajli: Piña Colada, Cherry Sunrise, Passion Daiquiri. Szerokość wynosi 53 mm. 

 

Ciekawą propozycją jest także ostatni, najnowszy produkt marki SKYN, czyli SKYN UNKNOWN PLEASURES. Opakowanie zawiera prezerwatywy teksturowane i smakowe. Zapewnia zupełnie nowe wrażenia, takie jak dreszcz, nagrzewanie i chłodzenie. To wyjątkowo wyselekcjonowane prezerwatywy, które zapewnią użytkownikom wiele przyjemności i satysfakcji. Dodatkowo wszystkie zostały wyprodukowane z innowacyjnego materiału jakim jest SKYNFEEL™. Szerokość 53 mm. 

 

Prezerwatywy SKYN rozmiary

Zdecydowana większość produktów marki SKYN to prezerwatywy rozmiar uniwersalny – 53 mm szerokości. Dla ''większych'' mężczyzn SKYN oferuje produkty z linii SKYN LARGE. Są to specjalnie wydłużone prezerwatywy o zwiększonej średnicy 56 mm, co zapewnia doskonały komfort podczas stosunku.