Wczytuję dane...

Prezerwatywy Pasante

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Bezpieczny seks jest tematem, z którym każdy z nas prędzej, czy później będzie się mierzył. Niezależnie od tego, czy preferujemy wolną miłość, czy interesuje nas związek monogamiczny- zapewnienie bezpieczeństwa podczas miłosnych igraszek jest sprawą priorytetową.

 

Współcześnie, mamy dostęp do wielu rodzajów antykoncepcji, jednak tylko prezerwatywy mogą skutecznie ochronić nas przed chorobami przenoszonymi drogą płciową, są również łatwe w użytkowaniu i relatywnie tanie oraz - jeśli są używane zgodnie z instrukcją- bezpieczne.

 

Prezerwatywy Pasante są niezawodne. Wykazują bardzo dużą odporność, są wykonane z gumy lateksowej, która minimalizuje ryzyko otarć, zsunięć czy pęknięć.

 

Niestety, zdarza się tak, że korzystanie z prezerwatyw, wiąże się czasami z nieprzyjemnym podrażnieniem skóry. Warto więc zainwestować w wysokiej jakości prezerwatywy, które temu zapobiegają. Dzięki temu, że prezerwatywa Pasante nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych, jest całkowicie bezpieczna dla osób, których skóra jest wrażliwa na podrażnienia, bądź wykazuje skłonności alergiczne. Kondomy Pasante są lubrykowane, co potęguje doznania podczas stosunku. Są dostępne również w wersji aromatyzowanej, a zestawy zapachowo- smakowe: mięta, jagoda i truskawka pomogą rozgonić nudę w Twojej sypialni i pozwolą otworzyć się na nowe możliwości czerpania przyjemności na wielu poziomach w świecie zmysłów.

 

Zmysł smaku i węch są silnie skorelowane z odczuwaniem przyjemności erotycznej, odpowiednio impulsowane mogą wzmagać doznania erotyczne. Dodatkowo, aromatyzowane wersje prezerwatyw, są jednocześnie kolorowe.

 

Odzyskaj radość z odkrywania nowych doznań w seksie, przełam rutynę i zaproponuj swojej drugiej połówce smakowe kondomy!

 

Jeśli zależy Ci na tym, by obie strony podczas seksu- doznały jak największej rozkoszy, te prezerwatywy są stworzone idealnie dla Was. Świetnie sprawdzą się zarówno w seksie waginalnym, jaki i oralnym czy analnym. Ponadto, są dostępne zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Wiele kobiet wycofuje się ze stosowania antykoncepcji ingerującej w cykl hormonalny z powodu komplikacji zdrowotnych oraz uporczywych wahań nastroju. Antykoncepcja hormonalna często wpływa również na wzrost wagi, co ma negatywny wpływ na psychikę kobiety. Wtedy często w swoich własnych oczach, kobieta traci na atrakcyjności, co często powoduje spadek libido.

 

Długotrwałe obniżenie ochoty na seks może mieć negatywny wpływ na związek. W przypadku, gdy nie jest możliwa antykoncepcja hormonalna, lub antykoncepcja męska- warto zainteresować się prezerwatywą dla kobiet.

 

Mimo, iż nie ten sposób zapobiegania ciąży nie jest jeszcze rozpowszechniony, jest to atrakcyjna alternatywa dla wszystkich par, niebojących się zmian i otwartych na nowe doznania oraz eksperymenty. Ponadto, prezerwatywa tego typu jest idealnym rozwiązaniem dla Pań, które chcą mieć kontrolę nad kwestią bezpieczeństwa w seksie lub chcą trzymać rękę na pulsie w kontekście zapobiegania niechcianej ciąży.

 

Mężczyźni często wahają się po jakie prezerwatywy sięgnąć. Mają obawy, czy prezerwatywa nie będzie zbyt duża lub zbyt mała. Strach przed zsunięciem lub pęknięciem prezerwatywy towarzyszy najczęściej Panom rozpoczynającym współżycie lub Panom, którzy mieli dłuższą przerwę od seksu. Dla takich osób idealne będą prezerwatywy Pasante, rozmiar członka nie ma żadnego znaczenia. Prezerwatywa dopasuje się do niego, niezależnie od jego wielkości i grubości. Daje to niesamowity komfort użytkowania. Anatomiczny kształt prezerwatywy sprawi, że nie będziesz musiał się stresować i zastanawiać nad tym, czy kondom dobrze leży. Ważne jest również, by prezerwatywa nie tylko łatwo i szybko się zakładała, ale również była dobrze dopasowana przez cały czas trwania stosunku.

 

Rozmiary większe- będę mieścić się idealnie w prezerwatywie King Size. Ta 20 centymetrowa prezerwatywa jest jedną z najdłuższych, oferowanych przez producentów.

 

W bogatej ofercie i różnorodnym asortymencie firmy Pasante, znajdują się również prezerwatywy opróżniające wytrysk, które pomogą przedłużyć upojną noc. Warto zadbać o to, by zarówno Pan, jak i Pani - jak najdłużej czerpali maksimum przyjemności z seksu.

 

Udane pożycie intymne wpływa pozytywnie na inne dziedziny życia, cementuje związek i pogłębia relację. Prezerwatywy są testowane elektronicznie, co daje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Ciesz się seksem, kiedy chcesz i gdzie tylko chcesz. Dzięki łatwemu nakładaniu cienkiej i bardzo wytrzymałej prezerwatywy, możesz śmiało przenieść seks w inne miejsca, niż sypialnia. Zabawy erotyczne jeszcze nigdy nie były tak bezpieczne.

 

Prezerwatywy Pasante są dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie. Sprawdź, ile sztuk mieści się jednym opakowaniu- wybierz odpowiednią ilość i dostosuj swoje zakupy do swoich potrzeb.